2737
2734
عنوان

لطفا تشریف بیارین خانمهای گل ..ممنون

14133 بازدید | 23 پست

بخاطر سیهی دور چشمم خیلی اذیت میشم خیلی حرف و حدیث میشنوم....از دوست اشنا و امشبم باز شمیدم...خواهش میکنم هر کی راهکار بلده بگه ..دکتر پوست هم رفتن ..پماد دور چشم ادنایس داد ولی دریغ از یه ذره تغییر ...ارثی هم نیس ..فقط من اینطوری ام..28سالمه ..لطفا کمکم کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید لاغری یکم چاق تر شی دیگه زیاد دیده نشه

ن گلم ..وزنم خوبه ...فقط لامصب سیاهه دور چشمام...واقعا ناراحتم..هی پشت سرم حرف ک چرا دور چشاش انقدر سیاهه..گاهی ام ب روم میگن..

2738
چیه؟؟؟شما استفاده کردین؟؟تاثیر داشته ؟؟

درمانی نیستش وسیله آرایشیه برای زیر چشمه حتی سلبریتیای خیلی معروفم با آرایش سیاهی چشمشونو می پوشونن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم رفتم دکتر طب اسلامی اول دو دوره داروی سودابر مصرف کردم و تقریبا رنگ پوست صورتم یکدست شد الانم قطره زیبایی معجزه طیبات داده بهم برای سیاهی و کبودی دور چشم تازه دو سه روزه دارم استفاده میکنم ولی میگن خیلی خوب جواب میده اگر مداومت کنی مثلا بیشتر از سه ماه هر شب بزنی... 

سرچ کن قطره زیبایی معجزه طیبات اطلاعات میده بهت

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم رفتم دکتر طب اسلامی اول دو دوره داروی سودابر مصرف کردم و تقریبا رن ...

ممنون میشم ادرس و اسم دکترتو بگی ...واقعا لازم دارم ...لطفا

2706