2410
2553
عنوان

تفاوت سنی چقدر مهمه تو ازدواج

1121 بازدید | 89 پست

اول عرض کنم خدمتتون که از نظر خودم خیلی مهمه اما میخوام از دید بقیه بدونم 

اگه یه پسر خوب باشه فقط تفاوت سنیش زیاد باسه مشکل سازه؟

یه خواستگار اومد من به خاطر تفاوت سنی گفتم اصن حرف نمیزنم پسره تا اون موقع لام تا کام حرف نزده بودا بعد که من گفتم من به خاطر تفاوت سنی رد میکنم من الان دوره شیطنتمه ایشون ازش گذشته موضع گرفت که نه تفاوت سنی مشکل ساز نیست من خیلیم پایه شیطنتم 😐بدبخت دید حرف نزده داره میره گفت از خودم دفاع کنم مظلوم واقع نشم 

من ۷۹

اوشون ۶۸

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

۶۸ که خوبه تازه اول جوانیشه.  اما تو برات کلا زوده ازدواج کنی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بنظر من اصلا مهم نیس اتفاقا مردایی ک  سنشون بیشتر پخته ترن من و شوهرم ۱۱ سال اختلاف سنی داریم ولی از این لحاظ اصلا مشکلی نداریم اتفاقا اون از من شیطون تره 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2706