1373
1363
عنوان

تفاوت سنی چقدر مهمه تو ازدواج

560 بازدید | 89 پست

اول عرض کنم خدمتتون که از نظر خودم خیلی مهمه اما میخوام از دید بقیه بدونم 

اگه یه پسر خوب باشه فقط تفاوت سنیش زیاد باسه مشکل سازه؟

یه خواستگار اومد من به خاطر تفاوت سنی گفتم اصن حرف نمیزنم پسره تا اون موقع لام تا کام حرف نزده بودا بعد که من گفتم من به خاطر تفاوت سنی رد میکنم من الان دوره شیطنتمه ایشون ازش گذشته موضع گرفت که نه تفاوت سنی مشکل ساز نیست من خیلیم پایه شیطنتم 😐بدبخت دید حرف نزده داره میره گفت از خودم دفاع کنم مظلوم واقع نشم 

من ۷۹

اوشون ۶۸

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1387

من برام مهمه فاصله کم باشه تا بتونیم با هم بزرگ بشیم😊 عشقم 73 ..من 74..تفاوت 6 ماه خدا کمک کنه قراره بیاد خواستگاری

خدایا شکرت واسه عشق و علاقه ای که بین من و عشقم وجود داره 😍😍😍😍🙏🙏🙏 و هر روز بیشتر و بیشتر میشه💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

۶۸ که خوبه تازه اول جوانیشه.  اما تو برات کلا زوده ازدواج کنی

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   
1376

بنظر من اصلا مهم نیس اتفاقا مردایی ک  سنشون بیشتر پخته ترن من و شوهرم ۱۱ سال اختلاف سنی داریم ولی از این لحاظ اصلا مشکلی نداریم اتفاقا اون از من شیطون تره 

من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   
1226
ی نفر من میشناسم خودش ۸۰ شوهرش ۶۸ زندگیشون عالیه پسره از دختره شیطون تر و دیوونه تره

من شوهرم ٧٨ خودم٨٠زندگيمونم عاليه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من با همسرم ۱۰ سال و ۵ ماه فاصله داریم خیلی هم خوبه مونده به این که خودت چی دوست داری

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

من از شوهرم ۲۰ سال کوچیکترم 

خوبی های زیادی داره 

۹۰ درصد خوبه 

۱۰ درصد خیلی بده 

هواتو داره 

بیشتر میفهمه 

درامدش احتمالا بهتره 

پخته تره 

و اینکه تو حرص و جوش نمیخوری 

بار مشکلات رو دوش اونه 

تو زندگیتو میکنی

1339