2726

سلام مادرشوهرمن چندوقته مریض شده وخونه ماهستش خونه برادرشوهرم یاخواهرشوهرام نمیره دوستنداره.حالامنم حال بدی ندارم وقتی اینجاست.اماباخانواده همسرم به جزمامانش البته دعوامون شده وتقریباقهریم.اما شنیدم که خواهرشوهرم به شوهرم گفت همون بهترکه مامان اومده خونه شمابذارزنت حمالیشوبکنه.حالاموندم چی جواب بدم.که بی احترامی هم نکرده باشم وجلوچشم شوهرم خراب نشم

حرفي نزن بذار بسوزه كه ادم حسابش نميكني

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه همچین خری جواب دادن داره؟؟؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بگو من با افتخار مراقبت میکنم از مادر جان(روی جان تاکید کن)البته برای خدا نه خوشایند بنده خدا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بش بگو چیزی نگو بزار از او..بسوزه

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بگو برام سوال بود چرا مامان اومده خونه ما الان فهمیدم دخترش از حیوون بدتره شعور نگه داری نداره 😕

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

بهش بگو مادرشوهرم مثه مادر منه و همونقد که شوهرم واسم عزیزه،مادرشم واسم عزیز و محترمه و تا هر وقت که میخاد بمونه خونم، قدمش رو چشامه

این و پیام بده بهش به درجه عرفان میرسی پیش شوهرش 😉

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2706