1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
من عمل سینه انجام دادم. واقعا مجبور بودم 

چرا؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

منم ارزومه عمل کنم اما پولشو ندارم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهااااییییییی تویی ک داری امضامو میخونی!!!آره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک آرزوهات باشه 🙏❤آمینمن همون دختریم ک ۵ ساله تو عقده😔 اوایلش سخت نبود ولی تازگیا برام خیلی سخت میگذره خیلیییی سخت،هرکاری میکنیم شرایطمون جور نمیشه برا عروسی 😔میشه با دل مهربونت ی صلوات بفرستی بلکه منم تا عید خانوم خونه خودم بشم🙏❤ فرستادی بهم بگو تا منم برات صلوات بفرستم😘 اللهم صل علی محمد وال محمد    تیکر ب وقت تولد عشقم😍
1226
من پیکر تراشی کردم. پروتز سینه گذاشتم. دماغمم چندوقته عمل کردم 😐😐😐

میشه ازتون سوال کنم؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

من هر چیز طبیعیش رو ترجیح میدم 

میگم خدا حتما صلاح دونس ک به من ببینی سربالا نداد 

حتما صلاح دونس ک اینطور قیافه ایی برام در نظر گرفت 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 🙏🙏🙏
1364