2726
خستس خوابش مياد حال و حوصله ناز كشي نداره....

نه بابااصلاصبحش هم نمیاد اصلاتاچندروزنشه نمیادبعدش دیگه همینجورخودبه خودحرف پیش میادودیگه اشتی میشیم.ولی من دلم میخوادبیادبرااشتی نمیخوام باخودش بگه چندروزدیگه خودش اشتی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کاراینه ک قشنگ دعواکنیدحرفاتونوبگیددلتون خنک شه بعداصلاقهرهم نکنیدخب یکی توگفتی یکی اون دیگه ...

عزیزم به خداهرچی ازدهنم دراومده بهش گفتم حقم داشتم ولی اصلاانگارنه انگارهیچی نگفت منم وقتی جوابموندن خیلی عصبی میشم اونم میدونه همینکارو میکنه .به خدادلم میخواس دیشب خودموبکشم ازبس عصبی بودم یه شیشه گلابوسرکشیدم تاخوابم برد

نه بابااصلاصبحش هم نمیاد اصلاتاچندروزنشه نمیادبعدش دیگه همینجورخودبه خودحرف پیش میادودیگه اشتی میشیم ...

اره حق با توا اونجوري ديگ براش عادي ميشه اهميت نميده 

گريه الكي چي؟ جواب نميده؟ مثلا شب كه شد الكي گريه كني بغض كني بينيتو بكشي بالا ببيني چيكار ميكنه🤔

2728
عزیزم به خداهرچی ازدهنم دراومده بهش گفتم حقم داشتم ولی اصلاانگارنه انگارهیچی نگفت منم وقتی جوابموندن ...

برعکس منوشوهرم تودعواانقدمیگیم انقدمیگیم ک جفتمون دهنمون خشک میشه مجبورمیشم بلندشم براجفتمون اب بیارم

اره حق با توا اونجوري ديگ براش عادي ميشه اهميت نميده  گريه الكي چي؟ جواب نميده؟ مثلا شب كه شد ...

اصلاتاحالاجلوش گریه نکردم فقط وقتی تنهام میتونم گریه کنم .بهخاطراین موضوع هم خیلی عذاب میکشم .همهی دوستام میگن مازودی میزنیم زیرگریه کارامونوپیش میبریم ولی منهرکارمیکنم نمیتونم اصلایه قطره هم نمیاد

لباس خوشگل بخر  بپوش منظور جدید باشه لباست مثلا تا حالا تو تنت ندیده باشه آرایش کن خودش مییاد سمتت

هر که نهایت تلاش را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد ،به تمام خواسته هایش میرسد .    امام علی (ع)😘😘😘😘😘😘😘😘
اصلاتاحالاجلوش گریه نکردم فقط وقتی تنهام میتونم گریه کنم .بهخاطراین موضوع هم خیلی عذاب میکشم .همهی د ...

اول بغض كن...بعد ياد يه موضوع  تلخ مربوط به گذشته يا حالا هرچي بيوفت...الكي بينيتو بكش بالا... بقيش حله 

خب اینجوری خودش میفهمه من واسه چی پوشیدم که

بفهمه نرو طرفش بزار خودش بییاد طرفت مییاد مطمئن باش 

هر که نهایت تلاش را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد ،به تمام خواسته هایش میرسد .    امام علی (ع)😘😘😘😘😘😘😘😘
بفهمه نرو طرفش بزار خودش بییاد طرفت مییاد مطمئن باش 

اخه منفقط وقتایی که باهم خیلییی خوبیم ازاین کارامیکنم .حالااگه بپوشم میگه دلش برام تنگ شده ومیخوادبرم پیشش .اونم که ازخداشه .

اخه منفقط وقتایی که باهم خیلییی خوبیم ازاین کارامیکنم .حالااگه بپوشم میگه دلش برام تنگ شده ومیخوادبر ...

عیب نداره بعد از اینکه اومد پیشت بگو برای دل خودم آرایش کردم و لباس پوشیدم البته با خنده بگو 

2706