1345
1363

قبلا هامیومدولی الان چندماهیه دعواکه میکنیم راحت میگیره میخوابه اصلاهم نگاه مننمیکنه .خانوماچیکارمیکنین شوهرتون زودمیادبرااشتی

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
والادیربه دیرقهر میکنم ولی انگارنه انگار

کلا سعی کن وقتی ناراحتی سرسنگین باشی نه قهر

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
1376
به خدادلم میخوادعین خیالم نباشه ولی نمیشه هی حرص میخورم

من اینقد حرص خودش و خونوادش و خوردم تا عصبی شدم .. الان بودنشم برام اهمیتی نداره ..قهرم کنه از خدامه ..محلش نمیدم .. 

تا وقتی زنده ام عاشقت میمونم❤s

بهترین کاراینه ک قشنگ دعواکنیدحرفاتونوبگیددلتون خنک شه بعداصلاقهرهم نکنیدخب یکی توگفتی یکی اون دیگه قهرنداره ک.سرهرموضوع و بحثی ک نبایدقهرکرد.پوست کلفت باشیددرزندگی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
خستس خوابش مياد حال و حوصله ناز كشي نداره....

نه بابااصلاصبحش هم نمیاد اصلاتاچندروزنشه نمیادبعدش دیگه همینجورخودبه خودحرف پیش میادودیگه اشتی میشیم.ولی من دلم میخوادبیادبرااشتی نمیخوام باخودش بگه چندروزدیگه خودش اشتی میکنه

بهترین کاراینه ک قشنگ دعواکنیدحرفاتونوبگیددلتون خنک شه بعداصلاقهرهم نکنیدخب یکی توگفتی یکی اون دیگه ...

عزیزم به خداهرچی ازدهنم دراومده بهش گفتم حقم داشتم ولی اصلاانگارنه انگارهیچی نگفت منم وقتی جوابموندن خیلی عصبی میشم اونم میدونه همینکارو میکنه .به خدادلم میخواس دیشب خودموبکشم ازبس عصبی بودم یه شیشه گلابوسرکشیدم تاخوابم برد

نه بابااصلاصبحش هم نمیاد اصلاتاچندروزنشه نمیادبعدش دیگه همینجورخودبه خودحرف پیش میادودیگه اشتی میشیم ...

اره حق با توا اونجوري ديگ براش عادي ميشه اهميت نميده 

گريه الكي چي؟ جواب نميده؟ مثلا شب كه شد الكي گريه كني بغض كني بينيتو بكشي بالا ببيني چيكار ميكنه🤔

عزیزم به خداهرچی ازدهنم دراومده بهش گفتم حقم داشتم ولی اصلاانگارنه انگارهیچی نگفت منم وقتی جوابموندن ...

برعکس منوشوهرم تودعواانقدمیگیم انقدمیگیم ک جفتمون دهنمون خشک میشه مجبورمیشم بلندشم براجفتمون اب بیارم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339