2726
عنوان

اونايى كه الان بخارى روشن كردن بياين دور هم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 1909 بازدید | 125 پست
             همیننننننن امروززززز ی کولر دگم نصب کر ...

دوتا کولر وای

من پتوروم کشیدم

خنک وخوبه انقدهوا

خداکنه بازم بارون بیاد

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ى روستا تو استان سمنان

قیمت رهن خونه کوچیک اونجا چنده؟ منظورم واسه چندروز نیست بلکه یکسال..بنظرت واسه تفریحی جای خوبیه که اونجا رهن کنم واسه مواقعی از سال که دلم خواست با دوستام بیام؟

مشهدم هواش خنک شده چندشبه

چه زمستونی بشه امسال😍پارسال که برف درستوحسابی نیومد،امسال مثل اینکه هوا برگشته بهارشم خوب بود واقعا...من دلمو برا برف صابون زدم😍😍😍

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
ى روستا تو استان سمنان

ما هم شمالیم اما اینجا کولر روشنه😑

هوا خیلی سرد هم نیست خیییییلی گرم هم نیست

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
زمستون چیکار میکنید؟قندیل نمیبندید؟😃

ما خونمون دو جداره ست ديگه بخاريارو تا ته زياد ميكنيم ميتونيم زنده بمونيم 😄 عوضشبعد برف ك افتاب در اومد ى تيوپ ورميداريم ميرم از بالاى تپه ها سرسره بازى ميكنيم 😄

2706