2737
2734

پسرم حدودده ساله داره خیای شیطون درعین حال مغرورازخودراضیه اینم بگم عشق باباشه وروزی ده بار با باباش صحبت میکنه منم که جداشدم از باباش خواسته بود واسش مرݝ عشق بیاره من الرژی دارم از طرفی خودشم عاشق پرنده وحیوون هست اونم واسش خریده بودشبی گفت میاره گفت خرگوشم میخوام باباش گفت اونم میگیرم من مجبورشدم زنگ زدم باباش گفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من الرژی دارم یه چیزی بهش بگو بی خیال بشه مثلا بگو الان هواگرمه میمیره یاهرچی بلدی به من گفت باشه ومن رفتم باپسرم حرف زدم ظاهر قبول کرد ونگو دورازچشم من به بابا زنگ زده بیار ومنم به باباش پیام دادم راضی شد دیگه نه باباهه به من گفت نه پسرم

2731

بعدمی بینم نمیخوابه ومنتظره میگم چیه هیچی نمیگه بعد داداشش میگه باباواسش خرگوش ومرغ عشق خریده منتظره بیاره منم اعصابم خوردشد گوشیش گرفتم وحسابی دعواش کردم باگریه خوابید

2738

دلم خیلی براش سوخت به باباش میگم اگه بچه ها دادی من بیخود میکنی بدون مشورت من بهشون قول میدی میگه گناه داره علاقه داره واقعا کلافه شدم الان موندم بااین جک وجونورا چکارکنم چقد گریه کردم ودعواش کردم گفتم بابای اشغال زن بازت دوست داری بروپیشش تا منم برم گم شم واسه خودم زندگی کنم نه ازهمه چی بگذرم به خاطرشماتوهم بابابات همدست بشی بهم دروغ بگی

اگه با شما زندگی میکنه پدرش باید با شما مشورت کنه در مورد هرکاری که به بچه مربوط میشه ولی زیاده روی ...

کوچیکه زیاده خواه هست واصلا باباش نمیتونه بهش نه بگه اره بامن هستن وخیلی دلم میخواد باب میلش وخواستش رفتار کنم اما نمیشه 

دلم خیلی براش سوخت به باباش میگم اگه بچه ها دادی من بیخود میکنی بدون مشورت من بهشون قول میدی میگه گن ...

نگار جوونم لازم نیست به بچه در مورد کثافت کاری پدرش حرفی بزنی

بچه س دیگه خود ما هم بچه بودیم هرکی شکلاتم میداد فک میکردیم فرشته مهربونه 

الانم پدرش با خریدن چیزایی که بچه دوسداره داره عیباشو قایم‌میکنه بگه خیلی پدر خوبیم

بچه نمیفهمه اگه پدر خوب بود همه تلاششو میکرد بالا سرشون باشه نه که....

به نظرم سعی کن‌با پسرت دوست باشی

2706