2733
2734
عنوان

خانماي خوش سليقه ميشه بيايد؟

67 بازدید | 6 پست

سلام سلام

مانتوي من اين رنگيه اما مدلش اينطوري نيست جلو بسته تا روي پاست

ميخواستم نظرتون رو در مورد روسري يا شال متناسب باهاش بدونم و اينكه جوراب شلواري چه جوري باهاش اوكيه؟

چون داخل خونه ميرم كه كفش ندارم و ميخوام لباسام تناسب داشته باشن

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترين رنگ صورتي كمرنگ  چرك يا كالباسي هستش كه البته خيلي عروسش ميكنه در غير اينصورت ميتوني با كرم نسكافه اي هم ست كني

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

رنگ ابی نفتی قشنگ میشه باهاش .رنگ صورتی تیره ... سفید ... ی جوراب شلواری مشکی با ی پاپوش رنگ شالت 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...