2726
عنوان

حمایت از همسر😶😍❤❤

110 بازدید | 12 پست

بیاید جمله های زیبایی بنویسیم که تمرین کنیم و  به همسرمون بگیم تا هم ازش حمایت کنیم توی این سختی ها و هم همسرمون رو جذب خودمون کنیم😍

موافقین؟

علیرضای مهربان همسر عزیزم...تو را چون جانم دوست دارم...

میدونم وضعیت مالی خوبی نداری همین که همیشه بفکر من و بچهتو هاهم هستی  ...بسیار سپاسگذارم

الان هم میرم ببوسمش

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول خودم

تو قهرمان زندگی منی که توی مشکلات برای به دست آوردن یه لقمه نون دستت رو جلوی هیچکس دراز نمیکنی حتی بابات و همه سختی هارو خودت به دوش میکشی اما هیچکسی نیست تا برات کف بزنه 

اما من میدونم که تو چه زحمت هایی برام کشیدی😊

هر چیزی میتونه باشه

مثلا بگم عزیز دلم من مانتو و کفش میخوام برام میخری عشقم؟؟؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
😂😂😂😂 برای حمایت واسه زحمت کشیدناش

خاک عالم من فقط همین ها روبلدم😆😆😆

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

حمایت همسر یک عامل مهم در حفظ آرامش زندگی و افزایش علاقه زوجین به یکدیگر است. در یک زندگی مشترک موفق، زوجین در هر شرایطی از یکدیگر حمایت می‌کنند. زندگی روزمره می‌تواند سرشار از استرس و اضطراب باشد که بدون حمایت همسر به دشواری‌های آن افزوده می‌شود. پس شما به عنوان نزدیک ترین فرد زندگی همسرتان می‌توانید با حمایت خود این استرس‌ها و اضطراب‌ها را کمرنگ کنید.