2726
عنوان

دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز

28909 بازدید | 35 پست

سلام،دوستان من پارسال پیش دکتر کبودخانی عمل کردم،بینیم گوشتی بود و نسبت به بیتی اولیم سایزش کم شده ولی متاسفانه کج شده چن میل،بهم میگه بیا ترمیم کنم برات،من نمیدونم پیش خودشون ترمیم کنم یا کس دیگه میشه کسانی که تجربه ترمیم بینی داشتن بگن با کدوم دکتر ترمیم کردن و آیا راضی هستن یا خیر؟

من ميخوام بینی عمل کنم وای یعنی اینجورم مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟ آخه بری پیش یکی دیگه فکرکنم هزینه ش ...

عمل بینی رسیک هست،من انقد دنبال دکتر خوب گشتم هیچ دکتری نبود که همه از کارش راضی باشن آخر رفتم سراغ این دکتره که ناراضی کم داشت،اگه بینیمو کج نکرده بود خیلی خوب میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل بینی رسیک هست،من انقد دنبال دکتر خوب گشتم هیچ دکتری نبود که همه از کارش راضی باشن آخر رفتم سراغ ...

الان راضی هستی؟ من کلا وسواس دکتر گرفتم البته خودم بینی زیادخوبی ندارم به نظرت ارزش داره یانه؟ 

2728
خب دکترت میتونه ترمیم خوب دربیاره نگفتی چرا ازاول کج درآوردی؟ 

میگه چون بینیت گوشتی بوده و من زیاد جمعش کردم اینطوری شده،الان میگه یه ترمیم کوچولو لازم داره منم گفتگ صددرصد تضمین میکنی خوب شه؟گفت نه سعیمو میکنم ولی من تضمین نمیکنم

میگه چون بینیت گوشتی بوده و من زیاد جمعش کردم اینطوری شده،الان میگه یه ترمیم کوچولو لازم داره منم گف ...

منم شنیدم که بینی گوشتی  ممکنه اینجورشه.من تهرانم هزینه ترمیم که کاردکترهای دیگه باشه خیلی زیادترازعمل بینی اولیه. الان ازت هزینه م میگیره؟؟ 

منم شنیدم که بینی گوشتی  ممکنه اینجورشه.من تهرانم هزینه ترمیم که کاردکترهای دیگه باشه خیلی زیاد ...

دستمزد نمیگیره ولی هزینه بیمارستان رو باید بدم،اگرم بخوام ترمیم کنم الان دیگه نمیتونم بخاطر شرایطم باید تابستون آینده ترمیم کنم

دستمزد نمیگیره ولی هزینه بیمارستان رو باید بدم،اگرم بخوام ترمیم کنم الان دیگه نمیتونم بخاطر شرایطم ب ...

سلام عزیزم.  کارای دکتر طبیعی هست؟ برای استخونی ها نمیدونی چجوریه؟

من شنیدم دکتر خوبیه ولی هنوز نرفتم خودم ببینم

سلام عزیزم.  کارای دکتر طبیعی هست؟ برای استخونی ها نمیدونی چجوریه؟ من شنیدم دکتر خوبیه ولی هنو ...

سلام عزیزم اره طبیعی هست ولی اگه یکمم نیمه فانتزی بخوای باید بهش بگی،برا بینی استخونی خیلی خوبه من دیدم همه استخونیا راصین اگرم ناراضی داشته باشه برا بینی گوشتیه

2706