2410
2553
عنوان

مامانایی که تازه باردار شدین میشه یدقه بیاین؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 31 پست
انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم.. اخه یکساله منتطرم اینماه دکترم گف اقدام نکن و از ماه بعد برو مرکز ...

عکس رنگی انداختی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دورت بگردم من ناخواسته باردار شدم حقیقتش از اینایی که گفتی هیچیشو نفهمیدم آره قبل ارز موعد این علام ...

من آدم مذهبی ای هستم ولی متاسفانه تو این یکسال اقدامم هیچ ماهی به اندازه ی اینماه به خدا اعتماد نکردم ولی اینماه چون دکترم بهم گفت بخاطر فولیکول زیاد اقدام نکن و دیگه از ماه بعد برو مرکز ناباوری خیلی دلم شکست و فقط توکل کردم به خودس و با استخاره ای ک خیلیم خوب اومد اقدام کردم ولی نمیدونم چی بشه فقط میدونم هرچی بشه خوبه..😔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
همش چرخه ولی فکر کنم بارداری چون سینه های منم مثل تو درد میکرد

خداکنه😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2720
من هیچ کدوم اینارو حس نکردم

جدی؟😍 خدا نی نی تو برات حفظ کنه عزیزم امیدوارم کردی

عکس رنگی انداختی

نه پیش دوتا دکتر رفتم تو این یسال ولی هیچکدوم نگفتن.. تنبلی تخمدان دارم

وااااقعا؟ هیچکدوم از علائمی که بالا گفتمو نداشتید؟ پس چرا تو سایتا اینا نوشتن حتما قبل از موعد و نها ...

😂😂😂😂😂😂😂اگ نی نی م باشه دیگه جابجاش کردی بنڟرمن این علایم ک گفته واس زمانیه که هرمون خیلی توبدن زیادشده باشه یعنی بعدآزمایشواینا

میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🙏هرکی صلوات فرستادلایک کنه منم برای حاجت رواییش صلوات میفرستم
😂😂😂😂😂😂😂اگ نی نی م باشه دیگه جابجاش کردی بنڟرمن این علایم ک گفته واس زمانیه که هرمون خیلی توبد ...

😂😂😂😂

از دست این سایتا همچین نوشته بود باید حداکثر تا ۱۰ روز بعد از تخمک گذاری اتفاق بیفته انگار وحی منزله😒

2714
من آدم مذهبی ای هستم ولی متاسفانه تو این یکسال اقدامم هیچ ماهی به اندازه ی اینماه به خدا اعتماد نکرد ...

هممون یه خواسته از خدا داریم که هر روز امید داریم بهش برسیم 

اگه این امید نباشه شوقی واسه بیدارشدن نمیمونه

دلتو صاف کن نگو این ماه بشه بگو خدایا بالاخره که میدونم آخرش خواستمو برآورده میکنی

هممون یه خواسته از خدا داریم که هر روز امید داریم بهش برسیم  اگه این امید نباشه شوقی واسه بیدا ...

درسته.. خدا بزرگه هر کارش یه حکمتی داره که ماها ازش سر درنمیاریم.. فقط خواسته خودمونو میخایم ولی باید بگیم هروقت خودت خواستی و هرچی صلاح بود بهمون بده.. امان از بی صبری ما ادما..

جدی؟😍 خدا نی نی تو برات حفظ کنه عزیزم امیدوارم کردی

اره عزیزم منم هرماه دنبال کلی علائم و اینا بودم ولی علائم قبل پریودی با بارداری هیچ فرقی نداره 

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
نه بابا من الان ده هفته هستم هنوز زیر دلم سفت نشده فقط هرلحظه فکر میکردم الان پریود میشم فقط درد پری ...

منم ترشح ندارم هیچی برای تخمک گذاریم الانم روز۲۴پریودیمه هیچ علایمیم ندارم ممکنه باردار باشم اخه ماههای قبلم ترشح نداشتم تنبلی دارم فقط کمرم زیاد درد داشت این ماه و دیشب تخمدانام تیرمیکشیدن

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
منم ترشح ندارم هیچی برای تخمک گذاریم الانم روز۲۴پریودیمه هیچ علایمیم ندارم ممکنه باردار باشم اخه ماه ...

آره گلم انشالله باردار باشی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706