2733
2734

سلام مامانای گل

من یه سوال دارم ازتون خواهش میکنم جواب بدید..من تو سایت خوندم که این سه مورد که پایین مینویسم از علائم قطعی بارداریه که تا قبل از موعد پریود حتما اتفاق میفته.. میخام بدونم شما ک الان تازه باردار شدین این علائمو داشتید حتما قبل موعدتون یا دیرتر اتفاق میفته؟

۱. تغییر رنگ دهانه واژن از صورتی به آبی و ارغوانی

۲. سفت شدن زیر دل وقتی دراز میکشین و رحمو لمس میکنید

۳. بالا بودن دهانه رحم موقع لمس از داخل

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ علائمی نداشتم هیچی یعنی آزمایشم مثبت شد بازم شک داشتم باردارم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2728
والا من اینارو نفهمیدم فقط تکرر ادرار و خواب آلودگی  

قبل از موعد داشتین؟ من داستانم مفصله اینماه با امپول و لتروزول ۱۰ تا فولی داشتم که ۵تاش ۱۸و۱۹ بودن ۵تاشم ۱۵واین حدودا ک دکترم گف اقدام نکن و hcg نداد واسه ازادسازی ولی من اقدام کردم تقریبا دو سه روز بعد از اواسط سیکلم نوک سینه هام حساس شدن شدید و بعد از چند روزم کل سینم حساس شد و هنوزم که ۲۷ سیکلم همونجوریه.. همش میگفتم حتما باردارم ولی متاسفانه این علائمی ک بالا گفتمو ندارم.. سیکلامم با دوفاستون ۲۷ روزه ست ولی عقبم انداختم‌ بعضی ماها..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عزیزم پرخوری خستگی معده درد گاهی کمر درد من یه ماه بعد بی بی نشون داد

جدی بعد یه ماه؟ شما قبل از موعدتون این علائمو داشتین؟

من هیچ علائمی نداشتم هیچی یعنی آزمایشم مثبت شد بازم شک داشتم باردارم

وااااقعا؟ هیچکدوم از علائمی که بالا گفتمو نداشتید؟ پس چرا تو سایتا اینا نوشتن حتما قبل از موعد و نهایتا ۱۰ روز بعد از تخمک گذاری باید اتفاق بیفته؟من بخدا انقد خودمو چک کردمو دلو زیر دلو همه جامو فشار دادم‌ نابود شدم🤕

نه بابا من الان ده هفته هستم هنوز زیر دلم سفت نشده فقط هرلحظه فکر میکردم الان پریود میشم فقط درد پریود داشتم سینه درد تکررادرار معده درد ترشح....هیچی نداشتم الانم ندارم فقط درد رحم و تخمدان دارم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738

بیشترحساسیت سینه س که شایدبخاطرداروهاباشه

مهمترین علامت بارداری عقب انداختنه که باازمایش متوجه بشی بارداری

وگرنه چون خیلی هادوست دارن بارداربشن هی همه علامتهاتلقین میشه

رحمم شمانمیتونی لمس کنی برا12هفته س چون رحم تولگنه 

بنظر من زیاد فکرو خیال نکن استرس نداشته باش ولش کن فک کن اصلا این ماه حامله نیستی قراره ماه بعد باردار بشی بخدا من کلی دارو گرفتم ماه بعد مصرف کنم منتظر بودم فقط پریود بشم داروهام رو شروع کنم که دیدم باردارم چون اصلا اون ماه قصد بارداری نداشتم کلا اما خدا خواست و شد انشاءاله شما هم بزودی زود مامان بشی گلم

قبل از موعد داشتین؟ من داستانم مفصله اینماه با امپول و لتروزول ۱۰ تا فولی داشتم که ۵تاش ۱۸و۱۹ بودن ۵ ...

دورت بگردم من ناخواسته باردار شدم حقیقتش از اینایی که گفتی هیچیشو نفهمیدم

آره قبل ارز موعد این علامت هارو داشتم

زیاد بهش فک کنی نمیشه بسپرش به خدا و آروووم باش

نه بابا من الان ده هفته هستم هنوز زیر دلم سفت نشده فقط هرلحظه فکر میکردم الان پریود میشم فقط درد پری ...

آی خدا خیرت بده انشالله به سلامتی نی نی تو بغل کنی یکم امیدوار شدم با اینکه هنوز پریود نشدم میگفتم دیگه تا الان علایمو ندارم پس نشده دیگه.. 

بیشترحساسیت سینه س که شایدبخاطرداروهاباشه مهمترین علامت بارداری عقب انداختنه که باازمایش متوجه بشی ...

نمیدونم والا تو سایت با کلی شکل و تصویرم توصیح داده بود ک کجارو لمس کنی میفهمی سفته یا نه..

حالا من برعکسم مثلا یبوست دارم ولی به خودم میگم خب خیلی وقتا بخاطر خورد و خوراک میشه پس هیچی.. یا مثلا

نفخ دارم میگم خب اینم داشتم همیشه پس اینم هیچی و.... کلی علایم دیگه😂

بنظر من زیاد فکرو خیال نکن استرس نداشته باش ولش کن فک کن اصلا این ماه حامله نیستی قراره ماه بعد بارد ...

انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم.. اخه یکساله منتطرم اینماه دکترم گف اقدام نکن و از ماه بعد برو مرکز ناباوری دیگه پیش من نیا.. بیشتر نگرانم چون فولی زیاد داشتم کیست بشه و مجبور شم چندماه جلوگیری کنم تا رفع بشه..

همش چرخه ولی فکر کنم بارداری چون سینه های منم مثل تو درد میکرد

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2706