2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه

بگن من نمیخورم 

کلا گوشت نمیخورم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

تو این اوضاع گرونی نباید توقع آنچنانی از میربان داشت من بیشتر اخلاق میزبان برام مهمه 😍

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من تا حالانخریدم نمیدونم تا حالا جایی گوشت برزیلی بهمون خروندن یا نه

مم چون فقط خونه فامیل میرم مطمنئم چون هیچکدوممون نمیگیریم. 

ولی رستورانا رو نمیدونم 😢 شاید تشخیص ندادم و خورده باشم 😮

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.

بچه ها مطمین هستین گوشت برزیلیه تو ایران میفروشن؟

اخه تو کل دنیا گوشت برزیل خیلی معروف و پر طرفدار و با کیفیته

من که بعید میدونم برزیلی باشه

اگر باشه گوشت های برزیلی خیلی خوبن، 

هیچ حسی...مگه طلبکارم از صابخونه  

والا تو این گرونی همونکه سفره انداخته مارو کنار خودش پذیرفته خیلیم جای تقدیر داره...بعدم آدم بخاطر شکمت که یه جا نمیری...واسه انسانیت و صمیمیت و دورهم بودن و صفاست...دو روزی دنیارو چرا اینقده سخت بگیریم که همین دورهمیای ساده هم جمع بشه...

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
2706