2737
2739

ببخشید که سوالم ممکنه خاطرات بدی براتون یادآوری کنه ولی میشه بگین تقریبا چند هفته بودید که دردتون گرفت و به خونریزی افتادید که متوجه شدید خارج رحمیه؟

من همش نگرانم قبلا دوتا سقط داشتم فردا می رم سونوگرافی و الان تو هفت هفته ام نه درد دارم نه لکه بینی ولی دلشوره دارم دارم دیوونه میشم همش میگم نکنه فردا برم دیده نشه داخل رحم نباشه یا هرچیه دیگه😢

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه اول خواهرم دو دکتر گفت خارج رحمیه اول  ولی الان کلاس سومه خیلی زود باور نکن یکی دو جا برو ...

ممنون از دل گرمیت 

برام دعا کن 

اتفاقا نذرم براش کردم

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
2738
ممنون از دل گرمیت  برام دعا کن  اتفاقا نذرم براش کردم

نه من منظورمه خود بچه رو نذر کن 

نذر یاری قیام امام زمان بشه بچه ات مثلا 

تو قرآن اومده مادر حضرت مریم بچش رو نذر کرده بود 

یا مادر حضرت ابالفضل هم همینطور 

شما برای چی نگرانی؟؟؟؟؟

عزیزم من بارداری قبلیم که خارج از رحم بود،چون دارو مصرف میکردم و منتظر بودم،یکروز بعد از موعدم رفتم آز دهدم،مثبت بود.ولی خیلی بتا پایین بود.زیر ۳۰.بعدشم ظهرش افتادم به خونریزی.مثل پریودی.فرداش باز رفتم آز دادم،اندازه چندتا دونه اومده بود بالا.دیگه خودم فهمیدم که احتمال زساد خارج از رحمی هست.بارز ترین نشونش اینه که وقتی به فاصله ۴۸ ساعت در یک آزمایشگاه،بتا بدی،حداقل ۶۶ درصد افزایش نداشته باشه.من دیگه هر ۴۸ ساعت آزمایش و ... و چندبار سونو داپلر انجام دادم.ولی چون هیچ چیز هیچ جای بدنم دیده نمیشد،پزشکا نمیتونستن هیچ داروی بدن.تا اینکه یه روز صبح با درد ران و پهلوی راستم که دردای یکطرفه از علائمش هست،و همچنین با امتحان اینکه اگه سرفه کنم دردم بیشتر میشه یا نه که با اولین سرفه افتادم به خونریزی،رفتم بیمارستان.بتام اومد پایین.ولی کیسه بزرگتر شده بود و روز بعدش با سختی تو سونو مشخص شد که سر لوله است.بعدش یه شب بیمارستان خوابیدم و دارو تزریق کردم تا سقط بشه.

و ....