2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اسم قشنگ و اصیل تر نمیذاری خانوم خانوما😍😍🌟🌟🌟؟؟مثلا کوثر....حنانه...فاطمه...زینب.

اصیل و قشنگ از نظر شما یااز نظر خودش؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2456
چرا اسم قشنگ و اصیل تر نمیذاری خانوم خانوما😍😍🌟🌟🌟؟؟مثلا کوثر....حنانه...فاطمه...زینب.

سلما.اسماء.مُحَنّا.نساء😌😌😌😌😌🌟🌟🌟💝💝💝

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚
ببخشید عزیزم میشه بهم بگی چطوی میتونم امضا درست کنم؟؟؟؟؟؟

برو تو نی نی سایت من

اونجا بزن ویرایش همه چیو نشون میده 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2714
اصیل و قشنگ از نظر شما یااز نظر خودش؟

نام فاطمه که جهانیه...تواصالتشم هیچ شکی نیست...انا اعطیناک الکوثر😍💝ولی من قصد بی احترامی نداشتم.پیشنهاد بود💛

نام فاطمه که جهانیه...تواصالتشم هیچ شکی نیست...انا اعطیناک الکوثر😍💝ولی من قصد بی احترامی نداشتم.پی ...

من خودم مخالف اسمهای عربی ام اسمهای اصیل ایرانی رو دوس دارم ولی هیچوقت به کسی اسمهایی که مدنظر خودمه پیشنهاد نمیدم 

من خودم مخالف اسمهای عربی ام اسمهای اصیل ایرانی رو دوس دارم ولی هیچوقت به کسی اسمهایی که مدنظر خودمه ...

خب اینجا جاییه که نظرخواهی میکنند.ما که نیومدیم فضولی....

جز اسم های عربی اسم های ایرانی خیلی خوب هم داریم . چرا که نه...👌🌟