2737
2734
عنوان

مسافرت زهرماری

662 بازدید | 45 پست

اومدیم سفر . با خواهرم و شوهرش و بچش و شوهرم . 

اجیم و شوهرش خوابیدن . بچش اومد پیش ما هی اذیت کرد اولش باهاش بازی کردم و گفتیم و خندیدیم . خوابم گرفت . من خوابم برد شوهرمم خوابید قبل از من . با صدای بلند اجیم ک داشت با تلفن حرف میزد بیدار شدم دیدم دارن با شوهرش چایی میخورن . شوهرم نبود . بچش گفت خاله عمو رفت بیرون . زنگ زدم ب شوهرم گوشیش تو اتاق بود صداش دراومد گفتم نبرده گوشیشو . بعد رفتم سر کمد دیدم لباس بیرونی هاش ک اینجاست . رفتم طبقه بالا دیدم شوهرم اومده بالا خوابیده !!!! 

بچه اش بدو بدو اومد بالا گفتم چرا دروغ گفتی گفت دوس دارم و هی اذیت کرد گفتم برو پایین اومد تو پله ها بلند گفت تو ب من و بابام فوش دادی!!!!!! منم عصبانی شدم دعواش کردم ب اجیم گفتم ۱۰ سالشه و تربیت نداره من اصلا بهش فوش ندادم . از بس اذیت کرده شوهرم اومده بالا خوابیده بعدم دروغ میگه ک رفته بیرون حالا میگه فوش دادم ! 

بعدم با بچش و شوهرش رفتن بیرون ما بالا بودیم زنگ زد ب گوشیم گفت میاید بریم منم با لحن ناراحت گفتم شوهرم خوابه نه . اونا هم رفتن . منم با شوهرم دعوام شد شدیییید گفتم تو الکی پا شدی رفتی بالا حالا هم اینجور شد ......

ما ۳ بار با شوهرم رفتیم سفر هر ۳ بار کوفتم شده ....... شوهرم خیلی نفهمه کارا و حرفای نسنجیده میزنه همش 

لایک نکن دوست عزیز ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی تو خوابم از دست شوهرت ناراحت میشی 

خب بنده خدا رفته بالا بخوابه چیکار ب شما داره 

مشکل از تربیت خواهر زادت و خودته وقتی اعصابت کشش اینجور چیزارو نداره با کسی نرو سفر دوتایی برید 

2728
وااا😐😐الان من نفهمیدم بنده خدا شوهرت چیکار کرده😐😐😐😐😐

میخاست نره بالا . 

اگه مرد بفهمی بود پا میشد میگفت خاله کی فوش دادت !

از خواهرمم بدم اومد ک دید ناراحتم رفت 

لایک نکن دوست عزیز ❤

خب من هفت ساله ازدواج کردم از سال 95 بیرون نرفتم ده روز مسافرت بودیم فقد گریه میکردم اسم مسافرت میاد بدم میاد

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2738

تقصیر شوهرت چی بود

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

از اونایی نباش که عصبانیتشون از بقیه ارو رو شوهرشون خالی میکنن.

با بچه خواهرت قهر کن خودش میفهمه.۱۰ سالشه

بعدم قطعا خواهرت میدونه بچه اش دروغ گو

با خدا باش پادشاهی کن .....

بنده خدا شوهرت گناه داشته چیکارش داشتی

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
میخاست نره بالا .  اگه مرد بفهمی بود پا میشد میگفت خاله کی فوش دادت ! از خواهرمم بدم اومد ک د ...

خب خوابش میومده

یه ذره شمام درک کن

ناراحتیت از خواهرتم به جا نیست

مسافرت هرکسی میخواد خوش بگذرونه 

این دیگه دست خودته بخوای خوش بگذرونی یا بزاری بقیه سفرتو خراب کنن

Instagram📷me_in_netherlands 
2706