2726
عنوان

وایییییی خیلییییی باحاله

234 بازدید | 27 پست

من ۲۸هفته ۲روزمه عادت دارم ساعتایی که نینی تکون میخوره نیگاه شکمم کنم الان چند روزه نینی کم لگد میزنه ولی زیاد میچرخه تکون میخوره امروز خیلی معلومه انگار یه توپ زیر پوست ادمه هی حرکت میکنه یه ور شیکمم قلمبه میشه ایشالله خدا به همه اونایی که نینی میخوان نی نی بده این حسارو تجربه کنن

اره یکدفعه یه طرف شکم خالی میسه 

سکسکشم قشنگه من فکر میکردم قلبشه میزنه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر اولم آروم بود، اما دومی یجوری مشت و لگد میزد تو شکمم فک میکردم الان شکمم پاره میشه😄

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

وای از شدت هیجان بغض کردم

من فعلا به فکر اقدام نیستم اما خیلی خیلی بچه دوست دارم به شدت دوست دارم حس مادری رو تجربه کنم همونقدر ک دوست دارم تجربه کنم همونقدرم میترسم 

امیدوارم خودت و نی نی جان سلامت باشین گلم و صحیح و سالم تو بغلت بگیریش ❤️❤️🌹🌹😍😍

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
اره یکدفعه یه طرف شکم خالی میسه  سکسکشم قشنگه من فکر میکردم قلبشه میزنه

وااااای عزیز دلم سکسکه هم میکنه؟؟؟؟ 

بعد باید چیکار کنی؟

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2706