2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اولی ریسک داشت گفتن باید بری آمینو

برا منم ریسک داشت اولی

ی کوچولو بیشتر بود ریسک متوسط بود

اونم نگو سونوگرافیست 1.8 رو زده 2 زیاد شده

دومی رو هفته16ام رفتم سالم بود...امنیو تهاجمیه ریسک داره...سل فری.بهتره...ولی دو هفته تا جوابش بیاد زمان میخواد فک کنم 2 تومن میشه سل فری

2728
برا منم ریسک داشت اولی ی کوچولو بیشتر بود ریسک متوسط بود اونم نگو سونوگرافیست 1.8 رو زده 2 زیاد شد ...

بنظرت الان من برم یه غربالگری دیگه انجام بدم یا نه برم همین آمینو یا سلفری؟بخدا هزینشون زیاده😔😔

بنظرت الان من برم یه غربالگری دیگه انجام بدم یا نه برم همین آمینو یا سلفری؟بخدا هزینشون زیاده😔😔

من خودم همسرم با سونوگرافی مخالف بود...میگفتم بریم سل فری ک فقط خونه...دکترم نذاشت با شوهرمم دعوا کرد گفت بیخودی علم در نیار ازخودت...رفتمو شالم بود شکر خدا

ریسک زیادی?سن و وزنتم دخیله توش

حتما غربال دومم برو

از اشناهامون بچه دومش بود خانومه مشکل انعقادی داشت هردوتاش ریسک بالا بود رفت امنیو گفتن سالمه

من خودم همسرم با سونوگرافی مخالف بود...میگفتم بریم سل فری ک فقط خونه...دکترم نذاشت با شوهرمم دعوا کر ...

من سنم۱۹هست وزنم ۵۷😔میگن واسه اونایی که سنشون زیاده سندروم داون دارن من که سنم کمه😔خدارو شکر تو فامیل نداریم بچه که مشکل داشته باشه

عزیزم از راه که نمیفرستن امینو اگه غربال اول مشکل داشت ی ازمایش غربال دیگه س هفته۱۵ اوتو میگن انجام بده ک از یکی قبلی کاملتره اگه خدای نکرده اونم ریسک داش اوتوقت امینو میفرستن.

ریسکت چقده؟

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم