2737
2734

مادر و شوهرم با هم قهر اند ما هم چون برا بچه وسیله گرفتیم اتاقمون جا نداره به شوهرم میگم ببریم خونه مادرم کمد دیواری دارن رفته با مادرش گفته اون هم پرش کرده وقتی باهم حرف نمیزنیم حق نداری ببری ،منظور از وسایل لحاف تشک جهیزیه ست که ما چون رسم داریم جهیزیه میدیم،من چهار دست کامل دادم مادر شوهرم دو تا تشک الکی با پتو داده ،حالا شوهرم دیگه مگه زیر بار میده میگه باید ببری خونه مامان من ،هر چقدر هم میگم حرف نمیزنی با مادرم درست، اونم با تو حرف نمیزنه درست ولی اون این همه برا بچمون سیسمونی گرفته فرستاده خیلی بده که تو داری لحاف تشک خودتو میبری منم برا خودمو ،بهشم گفتم یا همه رو میبری خونه ما یا فردا میرم دادگا ،چون دیگه بریدم از کارای مادرش و خودش و آبرویی برای من پیش خانوادت نذاشتین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😑دعوا سر لحاف و تشك!?

نكن خواهر من 

طفلك اون بچه 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

بده ببره بده مامانش بگه بدردم نميخوره از طرف تو بگه بگه بده به يه نيازمند اونطوري تا ماتحتش ميسوزه 

من نميدونم اخه ادم مزخرف كه شوهر خودمم لنگشه زن و شوهر تو خونه يه حرفي ميزنن اين چيه كه ميبندي روي خشتكت ميبري تحويل ننت ميدي خاله زنك

ما ملت حسينيم