2726
سلام دوستای خوب گل

ما الان تو شرایط بد اقتصادی زندگی میکنیم یه خونه کوچیک با هزار بدبختی تو کرج خریدم شوشو ماهی 700 حقوق میگیره که ماهی 500 قسط هست حدودا با یارانه ماهی 340 خرجی داریم تا ته برج و واقعا سخت میگذره

من خودم امسال نه کادوی روز زن گرفتم نه شب عید چیزی به عنوان عیدی

شب عید گفتم مادر شوشو برای خودش چیزی نخریده البته کار همیشه اش هست راه دوری نمیره بزار براش یه بلیز بخرم

یه جا نزدیک خونه مامانم لباسهاش رو که خوب بودن رو ارزون تر میداد من یه بلیز براش خریدم که خوشش اومد و همه هم تعریف کردن بهش می اومد

منم دیدم خوبه رفتم یه طرح دیگه اش رو برای روز مادر براش خریدم و کنار گذاشتم که روز مادر شرمنده نشم دست خالی

برای مامان خودم هم عیدی که نگرفتم

روز مادر یه روسری هم خریدم و با همون بلیز بهش دادم

کادو رو که بهش دادم اصلا جلوی خودم باز نکرد که تشکر کنه

شب که اومدم دیدم خیلی به هم ریخته و مچاله انداخته روی یه مبل و روسری هم همینطوری پشت و رو انداخته بود خیلی ناراحت شدم فرداش هم اومدم دیدم که همون مدلی هنوز روی مبل افتادن منم خودم برداشتم مرتبشون کردم

بماند که دختر بزرگش با اینکه خیاطی هم میکنه و پول داره دو روز بعد با یه جعبه شیرینی دانمارکی اومد دیدن مامانش

دختر کوچیکش هم که یه روسری بهش دوستاش کادو داده بودند اونم داد به مامانش

دختر وسطی هم خبر ندارم من چیزی ندیدم حالا شاید پول داده باشه نمیدونم چون خیلی پولداره

حالا بعد چند روز برگشته به شوهرم گفته از سمیه بپرس این بلیز رو از کجا خریده گشاده بره عوض کنه

حالا سایزش دقیقا همونی هست که شب عید خریدم و خوشش اومده بود مادر شوهرم هم چاق اصلا لاغر نیست

خیلی بهم برخورده مگه شرایط پسرش رو نمیدونه چه توقعی داشته

پیش خودم فکر کردم برم بلیز رو ازش بگیرم به هوای عوض کردن و دیگه هم هیچی براش نخرم به جاش

یا اینکه حقیقت رو بگم و بگم اگر دوستش نداری بنداز دور

از دیشب فکرم رو مشغول کرده
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم چرا این کار رو میکنی؟

میدونی اسم این کار مهرطلبیه نه مهربونی!!!!!

من 11 ساله ازدواج کردم تا به حال برای مادرهمسرم چیزی نخریدم همیشه پسرش(همسرم) خودش میدونه چیکار کنه

وقتی خودت رو درگیر این کار کنی باید برای عواقبش ناراحتی بکشی
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
نی نی توپولی
1392/2/16 2:26 ب.ظ

برو ازش بگیر و به هوای عوض کردن و بگو این همان سایز شب عیدتون است اگر گفت نه نیست بیارش و بعدش بده به مامان خودت و بگو بزرگترش را نداشت
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
اصلا اهمیت نده نه ازش پس بگیر نه به مادرت بده

هدیه ای که ایشون پرت کرده گوشه خونه رو برای مادرت ببری!!!!!!!!!!!!

اگه جلوی روی شما گفت یا پیغام داد بهش بگید کوچیکتر نداره اگه خوشتون نمیاد بدیدش به یه بنده خدایی که نیاز داره

اصلا هم ناراحت نباشید ولی این درسی شده که دیگه به خاطر دیگرون نه از پولت و نه از احساست خرج نکنی.....
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
حالا باحال تر بگم

من چندین بار بیشتر مواقع بلیز برای مادرشوهرم می گیرم که هیچ وقت ندیدم پوشیده باشه ولی یکبار تویه مراسمی یه

بلیزی پوشیده بود وبصورت اتفاقی بعدا فهمیدم این همانی بوده که من براش کادو گرفته بودم

خوشبحالم که اینقد خوش ذوق هستم که این چیزا یادم نمی مونههههههههههه

شاید لباسای دیگه رو هم که دادم پوشیده ومن به جا نمیارم
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
دوستای خوبم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی معذرت میخوام ازتون شانس بد من برق رفت الان اومد چند روزه برق محل خراب شده

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
از دست شوشو

اگر برای مامان خودم بخرم برای مامان ایشون نخرم شاکی میشه

حالا اصلا به این توجه نمیکنه که مامان من چه قدر خورده ریزه به من کمک میکنه یا همش برای بچه ام چیزی میخرن

شب عید مامانم اینا با اینکه حالا خودشون هم زیاد وضع خوبی ندارن 100 تومن عیدی دادن با برنج

ولی پدر شوشو خیلی راحت نفری 10 به من و بچهم و شوهرم داد
با اینهمه من برای مادر اون عیدی خریدم برای مامان خودم هیچی همش میگم عیب نداره همسایه ایم بزار محبت کنم

ولی همش من رو ضایع میکنن همش دخترش پایین میاد بریز و بپاش و بخور یک کلمه به من نمیگن بیا پایین

الان پسر عمه شوشو اومده یه پسر 20 ساله از من انتظار داشتن برم دیدنش

به شوهرم گفتم اون اومده خوب بیاد بالا خونه پسر داییش هم یه سر بزنه قیافه اش رفت تو هم

با اینهمه من رفتم گفتم به خاطر شوشو

حالا آقا یه سلام به من کرد و رفت ولو شد روی تخت منم عین احمقها رفتم یه کم ظرف و ظروف مادر شوشو که میگه پام درد میکنه رو شستم اومدم بالا

اصلا به من نگفته بود ناهار بیا پایین حالا میگه چرا نیومدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ته مونده غذاشون رو به زور داده به من باورتون میشه یه پیاله هی میگم نمیخوام میگه بورو بده به بچه

حرص آدم رو در میاره

خودم هم گفتم هیچی نگم ولی اگر دوباره به روم آورد ازش بگیرم و دیگه براش هیچی نگیرم

خیلی ناراحت و دلخور میشم

2706