2737
2734
عنوان

خانواده بی احساسم...

2738 بازدید | 100 پست

سلام 

دوستان لطفا تایپیک قبلی منا بخونید متوجه بشید رابطه من و همسرم چقدر مشکل داره...

هفته گذشته زنگ زد خانواده خودم و خودش اومدن شهری که ماموریت هستیم،  خبر بارداری منا داد و گفت که به زنم اعتماد ندارم بتونه بچه را سالم تحویلم بده با کارهایی که میکنه

عمه ام با روی خنده گفت عروس گلم خودش بیشتر از همه نگران نینی هست

اما مادرم خودم زد تو صورتش و گفت اگه بلایی سر بچه بیاری خونت حلاله  بعدم اونقدر تهدید کرد که بابام تحریک شد 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

بارداری رو همه جشن میگیرن تبریک میگن شادی میکنن هدیه میدن  شما جمع شدین دعوا کردین؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با این همه مشکل چرا باردار شدی؟

ناخواسته برگرد

شوهرم نامردی کرد

یه دفعه  

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
بارداری رو همه جشن میگیرن تبریک میگن شادی میکنن هدیه میدن  شما جمع شدین دعوا کردین؟

اره 

بلیط گرفته خانواده ها را از اون سر کشور آورده این ور کشور که بگه ،من به بهار اطمینان ندارم بچه را سالم تحویلم بده

2738
یعنی جدی برای خبر بارداری زنگ زدین  خانواده ها بیان یه شهر دیگه؟ عمتم اومد؟

عمه ام مادر شوهرم میشه

بهش اصرار میکردم کسی نفهمه باردارم،ترسید 

میگفت میخوای پنهان کنی،یواشکی سقط کنی 

خخخخ

من هفت هفتمه یبار نشده بابا مامانم یه زنگی بزنن بگن چطوری پنج دیقه راهه یه کیلو میوه دستشون بگیرن بیان یه سر بزنن

مادرم زنگ زده چرا چند روزه نمیای اونجا نمیری از گرسنگی خدا شاهده شوهرم همش از بیرون غذا میگیره چون سرگیجه و سردرد دارم بلند شدن برام مرگه

میخاستم بگم خونه تو بیشتر میمیرم از گرسنگی سه روز اومدم خونت موندم بابام با شوهرم رفته بود سفر دو وعده بیشتر غذا درست نکرد انگار نه انگار من باردارم 

دیگه حالم داره ازشون بهم میخوره 

اره  بلیط گرفته خانواده ها را از اون سر کشور آورده این ور کشور که بگه ،من به بهار اطمینان ندار ...

مگه قراره تحویل کسی بدی بچه خودته!!!!کاش اول مشکلات خودتون دوتا رو حل میکردی بعد باردار میشدی دوست من 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بعد کلی دعوا و غر زدن که همه اش از طرف خانواده خودم بود، ‌منم حجت تموم کردم به شرطی بچه ات را سالم تحویل میدم که داخل زایشگاه ،محضر دار بیاد طلاقم بدی  

خخخخ من هفت هفتمه یبار نشده بابا مامانم یه زنگی بزنن بگن چطوری پنج دیقه راهه یه کیلو میوه دستشون بگ ...

عجب خانواده هایی دارین😱

من یک ماهه خونه بابام هستم مامانم بدبخت خودش مریضه ولی نمیدونی دوره من چیکا میکنه.فقط منتظره ببینه من چی حوس کردم که واسم آماده کنم.کاش میتونستم همه ی زحماتشون رو جبران کنم😊

بابام فقط هی میگه اگه از بیرون چیزی دلت خواست بگو واست بگیرم.فداشون بشم من😍خدایاشکرت

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
2706