2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من همه جا رفتم و‌میرم. سخت نگیر همینکارارو میکنید از مسافرت بابچه ،زده میشید

میشه یکم توضیح بدی من خیلی سخت میگیرم. شما هتل رفتی با بچه ؟ یا خونه گرفتید تو سفر ؟ دستگیره های در دسشویی رو ضدعفونی نمیکنید؟

2714

برا بچه اولم از این کارا زیاد کردم 

حتی پارک میبردم پنبه الکل میبردم تاب رو ضدعفونی میکردم 

خییییلیییییییی بیش از حد حساس بودم 

میدونی نتیجه ش چی شد 

ی بچه ک با کوچکترین چیزی مریض میشد تا هفت سالگی تمام پاییز و زمستان و نصف بهار و چندین هفته از تابستونو مریض بود 

برا بچه دومم این حساسیتای بیخودی رو کنار گذاشتم در حد تمیز بودن اطرافش و دستاش بسنده کردم 

ک خدارررو  شکر اوضاع بچم خیلی بهتر از اولیه

بنظرت نباید ضدعفونی کرد دستگیره ها رو تو سفر؟

هتلا رو معمولا تمیز میکنن نهایت بعد استفاده از سرویس ب

خواستین چیزی بخورین با دستمال مرطوب دست خودتونو تمیز کنید 

ولی خو جاهایی ک از سر و وضعش معلومه بهداشتش در چ حده مراقب بچه باشید مراعات کنید قبل شستن دستاش چیزی نخوره

میشه یکم توضیح بدی من خیلی سخت میگیرم. شما هتل رفتی با بچه ؟ یا خونه گرفتید تو سفر ؟ دستگیره های در ...

نه صدعفونی نمیکنم. مگه شما پارک و خونه مردم و اینا نمیبریدبچه رو. همه حا و همه کس که تمیز و صدعفونی نیستن ملحفه اینا هم که باهرمهمان شسته میشه

من همه حوره مسافرت رفتم.  از خونه تا مهمانخونه و هتل پنج ستاره  ولی خب واقعا هم  با بچه ترجیحم به جای تمیزه ولی شده جای خیلی تمیز هم نرفته باشم ولی دیکه ضدعفونی نکردم. به این چیزابخوام فکرکنم سفر بهمون خوش نمیگذره

2706