2737
2734
عنوان

به به تولد یکسالگیم مبارک باشه😍😍

1944 بازدید | 91 پست

سلام بچه ها خیلی خوشحالم یکساله که کنارتونم یکساله که تو شادیا و تو غم هاتون شریکم .

پا قدم نی نی سایت برای من خیلی خوب بود چون چند روز بعد عضویت فهمیدم یه فرشته کوچولو اومده تو دلم😍😍

تمام بارداریم رو اینجا بودم حتی الان که چند روز دیگه نی نیم ۳ ماهش میشه هم اینجام😘😘😘

خیلی خوشحالم چون توی این یکسال دوستایی پیدا کردم که با دنیا عوضشون نمیکنم.الان همشون رو تگ میکنم😍

@مونا_تهرانی    مرسی مونا جون بابت سایت بینظیرت😘😘😘😘

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مباركه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

@mrym_rad    

و مهربون ترین اجی دنیا😍😍😍😍😍😍

کسی که تو سخت ترین شرایط کنارم بود

کسی که بخاطر زایمانم بخاطر اینکه شب تنها نباشم تا ساعت ۳ بیدار بود و کنارم بود😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738

سایتش بی نظیره؟  

خود مونا جون پشماش از تعریفت ریخت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
سایتش بی نظیره؟     خود مونا جون پشماش از تعریفت ریخت

ن خیلی سایت خوبیه😂😂😂😂😂😂

2706