2737
2734

روزی 2گفت بخور چه جوریه باید وقت پری هم بخورم کسی بوده اینجوری دکتر بهش داده باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متفورمین تا موقعی ک باردار بشی باید بخوری

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
والا من رو قرص نوشته روزی دوتا نگفته تا کی 

باید بخوری به تعدادی که دکتر گفته  متفورمین کمک میکنه هورمونات تنطبم بشه برای کسایی که مقاوم به انسولین هستن هم کمک میکنه یعنی تنبلی تخمدان رو برطرف میکنه  البته همراه عذا باید مصرف بشه چون قند رو مندازه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

من الان خودم یه سال و سه ماهه میخورم 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738
والا منم اولین ماه بود دکتر لتروزول و کلوموفینم همزمان بهم داد و امپول که متاسفانه پری داره میاد

شوهرت مشکلی نداره؟

نمیدونم ازمایش نمیده

ببین منم مث تو همه این داروها رو خوردم بعدش ک نتیجه نگرفتم ازمایش داد شوهرم بعدش مشخص شد اسپرماش کمه سنو داد معلوم شد واریکوسل داره.بابد اول مطمین بشین مشکلی ندارین بعد دارو بخورین