2733
2734
عنوان

دوستای حاضرجواب خواهشا بیاید

94 بازدید | 13 پست

محل کار  شوهرم ودامادشون یه گاراژه که من بخوام ازخونه مادرم برم مرکز شهر از در گاراژ شوهرم رد میشم یه روز با ماشین برادرم رد شدم دیدم هر دوشون دم در نشستن منم یه کوچولو برا شوهرم مثه سلام دست بلند کردم روز بعد خواهرشوهرم زنگ زد گفت شنیدم رفتی در گاراژ تعلیم رانندگی منم گفتم چه تعلیمی مرکز شهر کار داشتم مسیرمونم اونجاس میشه پرواز کنم اونم گفت شوهرم گفته اگه تو از در گاراژ با ماشین رد میشدی شلاقت میزدم  خانوما از اونروز دارم خودخوری میکنم نمیدونم به این داماد پررو چی بگم که هم مدبانه باشه هم حالشو بگیرم دفعه دیگه جرات نکنه چیزی راجع بهم بگه انقد خاله زنکه رفته پیش خواهر شوهر کوچیکمم گفته وااا خانوما مگه من کار بی تربیتب کردم حالا خواهرشوهرم ماشین داره شوهرش کشیدش بالاماشین خودشو زده پارکینگ ماشین اینو گذاشته زیر پاش گفته هیچوقت هم نمیزارم تنها رانندگی کنی باهاش ا

حرف مردم رو به تخمدان چپت بگیر ...فقط همین‌....  

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

دیدیش یه اینجوری بکن براش🖕

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یه کلمه بهش میگفتی واااای چقدر شوهرت خاله زنگه چنان حالی از جفتشون گرفته میشد که دیگه نه تنها به تو بلکه به ننه آقاشم کار نداشته باشه🤦‍♀️🤭

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
یه کلمه بهش میگفتی واااای چقدر شوهرت خاله زنگه چنان حالی از جفتشون گرفته میشد که دیگه نه تنها به تو ...

این جور آدما خیلی پروتر از این حرفان

بدتر از خاله زنک بهشون بگی به یه ورشون نمیگیرن 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
این جور آدما خیلی پروتر از این حرفان بدتر از خاله زنک بهشون بگی به یه ورشون نمیگیرن 

شاید مرده از اینکه ببینه مردانگیش زیر سوال رفته جر بخوره همینطور زنه