2726
عنوان

من اعتماد ندارم

120 بازدید | 17 پست

من خیلی نامردو دوست داشتم تمام محبت عشق هرچی که توی دلم بود به پای اون ریختم انقدر که بهش وفادار بودم سگ به صاحبش نبود ولی اخرش خیانت و دروغ نصیبم شد الان بحث اون نیست

واقعآ دیگه نمیتونم کسیو دوست داشته باشم

احساس میکنم همه چی دروغ دیگه عشقی توی دل من نیست که به کسی بدم

نگرانم  

تو خیلی باارزشی

من تجربه همچین چیزی داشتم

زمان درست میکنه

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه نمیشه ببین دیگه نمیشه من تمام احساساتمو خرجش کردم نمیتونم دیگه

چرا میشه

منم دو سال اینکارو برای یه آشغال کردم

وقتی بهم خیانت کرد از هرررررررررچی جنس مخالف بود متنفر بودم

اما یکی اومد جلوی راهم که فهمیدم عشق یعنی چی

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
من تجربه همچین چیزی داشتم زمان درست میکنه

غیر از اینکه عادت می‌کنی با دردت بسازی ،زمان چی و درست میکنه؟؟؟؟

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
چطور دلش برام تنگ نمیشه چطور انقدر نامرد تو کتم نمیره    

دیگه بره یا نره این اتفاقات افتاده و این تویی که باید هم عبرت بگیری هم ایندتو بسازی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چطور بازم ریسک کردی نترسیدی..؟؟؟

از طرف من اول هیییییچ ابراز علاقه ای نبود و ازش متنفر بودم

انقدر بهم محبت کرد که فهمیدم نیتش خیره

طرف قبلم فامیل بود همیشه میگفتم من چجوری ببینمش و دلم براش نریزه اما الان عین یه سنگ‌میمونه برام و وقتی میبینمش از اینکه دو سال براش جون دادم متاسف میشم

خیلی چیزا رو میفهمی قلبت اروم میشه اتیشت سرد میشه افق دیدت باز تر میشه بزرگتر میشی... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

زمان یه آدم درست سر راهت قرار میده که اونموقع معنی عشق واقعیو میفهمی

نه نمیشه ببین دیگه نمیشه من تمام احساساتمو خرجش کردم نمیتونم دیگه

بعد ها میفهمی اونایی که خرج کردی اصلا عشق نبوده

2706