2737
2739

ای وای من قلبم گرفت😔😔

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بچه های اوتیسمیکو گاهی مجبورن اینکاروبکنن

یا شاید بچه ای مشکل دیگه ای داره به دستور پزشک مبکنن

دلیلشو ننبدونم. یه جایی خونده بودم که اگه چنین چیزایی توی خیابون دیدین قضاوت نکنین به فلان دلیل میتونه باشه

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
ای وای من قلبم گرفت😔😔

سلام خوبی 

منو میشناسی 

تو تاپیکم در مورد ناباروری حرف زدیم 

شما قرص ویتاگنوس رو امتحان کردی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

واقعا که گناه داره بچه هه😭

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
سلام خوبی  منو میشناسی  تو تاپیکم در مورد ناباروری حرف زدیم  شما قرص ویتاگنوس رو ا ...

سلام عزیزم 

نه برای اونایی ک پری نامرتب دارن توصیه میشه و خیییلی خوبه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
سلام عزیزم  نه برای اونایی ک پری نامرتب دارن توصیه میشه و خیییلی خوبه

مشکلت چیه شما 

نه هورمونارو تنظیم میکنه تخمک هارم تحریک میکنه 

شما یه چند دوره بخور حالا صرر نداره که

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2706