2726
عنوان

باشوهرم دعوام شد حالم بده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیشتر مردا نفهمن اه اه منم با شوهر نفهم بیشعورم دعوام شد دیشب جاشو جدا کرد چند وقته یاد گرفته تا دعو ...

وااای شوهر منم میدونه این نقطه ضعف منه 😢

بریانی سابق دختربلوج سابق مدادرنگی سابق اخه من چی میگم منو میترکونی جون مادرت دیگه نترکون
2728
وااای شوهر منم میدونه این نقطه ضعف منه 😢

ن من قبلا ناراحت میشدم ولی الان اینطور نیستم شوهر نفهم من اصلا منت کشی غذا خواهی بلد نیس خیلی رو اعصاب من اینجا غریبم هستم بیشتر داره سو استفاده میکنه تو رابطه خیلی سرد یعنی اگه دوماهم رابطه نداشته باش عین خیالش نیس خیلی لجباز در یه کلام خیلی ادم مزخرفیه فقط دارم به زور تحملش میکنم😭

اه امروز چرا همه دعوا میکنن چه جمعه بدی منم از دست شوهرم ناراحتم تولدش بو د براش هدیه خریدم اما خندی ...

شوهر منم همینطور یه

یه بار براش کادو گرفتم یه پیرهن اصلا نپوشید گفت خوشم نمیاد از مدلش...فکر کنم ۲ سال تو کمد بود واصلانپوشید منم دادم یه خیریه گفتم به درک بی لیاقت...اون هرچی بگه من مجبورم بپوشم ولی اون حاضر نیس لباسایی که من دوست دارم بپوشه

بچه هم داری منم دوس دارم طلاق بگیرم دوتا بچه دارم 

ن نداشتم دوبار باردار شدم سقط کردم جدا شدم ازش روانی دیونه بود شکر خدا الان ازدواج مجدد کردم بهترین زندگی دارم نی نی هم داریم هفته شیشم هستم میمیره برام ی زندگی رویایی برام گذاشته ک یادم نمیاد اون شیش سال بدبختی چطوری گذشت قطعا اگ بچه داشتم جدا نمیشدم چون بچه داری این کار نکن 

من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...

وای خدا چرا اینجورین مردا

چرا ازدواج اینطور شده

خب اگه بخای همش کل کل کنی 

همش بخاطره جمعه و تعطیلی حرص بخوری که زندگی نمیشه

بجای جنگ و دعوا

یکم دلبری کن

ناز و عشوه بیا

تا دلش بره

نه اینکه داد و بیداد کنی:|

همیشه به خودخواهی معروفم چون اولویتم خودمم؛؛)

بعضی دامادها فقط قکر میکنن خانواده خودشون مهمه و به خانواده زنش توجه نمیکنه.چی بگیم والا نمیشه قضاوت کرد شاید ازشون رنجور شده ولی خلاصه باید به مهمونش احترام بزاره و چیزی کم نباشه.باید زبون بازی میکردی دختر

ن من قبلا ناراحت میشدم ولی الان اینطور نیستم شوهر نفهم من اصلا منت کشی غذا خواهی بلد نیس خیلی رو اعص ...

نه برا رابطه فعلا خوبه ولی مردا همه همینن مغرور و خودبزرگ بین

بریانی سابق دختربلوج سابق مدادرنگی سابق اخه من چی میگم منو میترکونی جون مادرت دیگه نترکون
من دیه امسال آخرین هدیه که خریدم دیه هیچ وقت نمیخرم 

واقعا چرا بعضی از مردا اینطوری ان

به خدا اصلا تیپ شوهرمو دوست ندارم

وقتی لباس میپوشه دوست ندارم باهاش برم بیرون

وقتی میریم خرید من میگم این لباسو بخر میگه خوشم نمیاد 

ارزومه یه بار اون تیپی که من میخوام بزنه

منم جدیدا اصلا بهش نمیگم و میرم لباس میخرم بعد میگه این چیه حریدی میگم من اینو دوست دارم تو دوست نداشته باش خودم مهمم

مثلا ماه پیش رفتم شلوار زاپ دار خریدم گفت این چیه پاره است گفتم مهم نیست تو تن منه واسه خودم مهمه

عزیزم عیب نداره شما که میدونی شوهرت اینجوری میکنه به خواهرت میگفتی تو هفته بیاد که شوهرت اذیت نکنه من فکر میکنم شما زیاد با فامیل شوهر رفت وامد داری شوهرت دوست نداره غیر از اونا کس دیگه ای بیادخونه ش 

2706