2703
2553
عنوان

باشوهرم دعوام شد حالم بده😔

720 بازدید | 37 پست

جمعه هاهمیشه بزور میرم خونه مامانشینا.امروز خواهرم از اهواز میاداینجا...اقا داره میسوزه که نمبتونیم بریم پیش مامانش از صبح لج میکنه هرچی میگم برو بگیر میگه نمیگیرم هرچی تو خونس بااون درست کن گفتم چجوری فامیلا خودت میان هرچی بگم بیار بابه به چه چه میاری ولی واسه خواهرا من نه...واسه خانوادت جبران میکنم پاشد میخواست منو بزنه😔گفت حق ندارن بیان خونمون بهشون بگو نیان گفتم به تومربوط نیست میان یانه خودم الان میرم از کسی پول قرض میکنم هرچی واسه خونه لازمه میگیرم. همش توهم داره که بهش محل نمیزارن میگفت اونا ب من محل نمیزارن گفتم حقته چون بی لیاقتی

ازش متنفرم هروقت خانوادم میان همینجوری بی محلی میکنه الانم گم شد رفت خونه مامانش فک‌کنم

کاش بمیرم راحت شم از دستش

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جمعه مزخرفی

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2720

دقیقا مث اون عوضی هست همینطوری بود هر وقت یادممیاد ک جدا شدم میگم خدایا شکرت خدا لعنتش کنه کقدر اذیتم کرد

خودتو ناراحت نکن عزیزم خانواده اش اومدن با هرچی توخونه هست چی  بپز تا ابروش بره

من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...

یه ذره زبون خوش داشتن خیلی کارا رو درست میکنه ..

دوم اینکه درآمد داشته باش تا به خاطر یه خرید معمولی خونه مجبور به قرض نباشی..

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2714

محلش نده اصلاا.اگرم خانوادش اومدن نامحسوس بی محلی کن و غذا خعععلی معمولی درست کن بزار خودش انجام نده یا بگو از بیرون بگیر.باهاش کل کل نکن چون الان خواهرت میخواد بیاد جلو اونا جوو زده باهات رفتار میکنه یه چند روز تحمل کن بعد یه تصمیم اساسی بگیر نمیشه که همیشه اینجوری رفتار کنه.واقعاا بعضی از این مردا شعور و شستن گذاشتن کنار

بهترین نیستم اما خودمم

بیشتر مردا نفهمن اه اه منم با شوهر نفهم بیشعورم دعوام شد دیشب جاشو جدا کرد چند وقته یاد گرفته تا دعوا میشه جاشو جدا میکنه حالم داره ازش بهم میخوره اصلا منت کشی بلد نیست خدا منو بکش راحت شم از دستش😭

با بوسه پیش بره؟منت بکشه که  خرید کنه؟واسه خونش وسیله میگیره،وظیفشه..ولی ارومتر رفتار میکردی میگفتی امروز خواهرم اینجاهه...فردا میریم خونه مادرت...هرهفته مزاحمشون که میشیم،حالا این هفته یه روز دیرتر میریم.

بارالها بچه ام صحیح وسالم بدنیا بیاد😍

اول از همه بهتره هر چقدر که میتونی در ماه بزاری کنار برا همچین روزایی..بعدش شما که میدونستی خواهرت قراره بیاد از قبل کمبودهای خونتو میخریدی چرا اد روزی که دارن میان یادت افتاده که اینجوری بحث و دعوا بشه بعدشم با مرد که نباید بحث کرد باید با ملایمت رفتار کرد اونم دقیقا زمانی که بهش نیاز داری...

2706