2726
عنوان

میخوام برم خونه ی بابام قهر

400 بازدید | 27 پست

دلم خیلی شکسته شوهرم از دیشب رفته پیش دوستاش هنوز نیومده به من گفته بود نمیرم و لی رفت منم حتی یه بارم بهش زنگ نزدم 

از اون ورم دخترم وابستگی شدید داره به مادر شوهرم اصلا منو حساب نمیکنه مریضم هست 

نمیدونم چکار کنم با مادرشوهرمینا یه جا میشینیم من کلا آدم ساکتیم تا الانم عروس خوبه فامیل بودم میترسم برم برام بد شه باید خونه رو بفروشیم تا جدا شیم از اونا 

شوهرم راضیه ولی مشتری نیست 

خدایا خودت کمک کن 

حالا چکار کنم برم یا بمونم میخوام دخترمو نبرم احساس میکنم اصلا دوستش ندارم همش با هام بده فحش میده به حرفم گوش نمیکنه شوهرم به خاطر مریضیش کوتاه میاد 

از دیشبه داغون شدم دلم میخواد بمیرم 

اوضاع خونه بابام هم زیاد خوب نیست بابام فوت شده نمیخوام سربار داداشم باشم اونم بیچاره یه هفتس دیسک کمر گرفته 

چجوری شوهرمو ادب کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من چاره ی کار قهر کردن و رفتن نیست 

بشین با شوهرت حرف بزن منطقی به خدا با دعوا و قهر درست که نمیشه هیچی بدتر هم میشه 

با دخترت هم خیلی مهربون تر باش کاری که دوست داره ۲تایی باهم انجام بدید 

خوراکیایی که دوست داره کم و بیش واسه اش بخرید با خودتون ببریدش تفریح مادر دختری

2728

عزیز دلم کار شوهر شما بد بوده ولی تو بداز بدتر نکن سعی کن خویشتن داری کنی تا به موقع ش حرف بزن وشرط وشروط بزار اونم توام با ادب ونزاکت ......شما ساکت ومهربونی خوبه ولی سعی کن یه مقدار مقتدر وقاطع باشی وتو زندگیت رنگ پرنگ تری داشته باشی نه با داد وبیداد وجتگ وحدال بلکه باسیاست زنانه وکمی هم اقتدار 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

حالا یبار رفته خب الم شنگه بپا نکن خب میاد بعدم بزار یه کم آزاد باشه زیادی سخت نگیر قهر خیلی بده قهر کسی میره ک دیگه ننیخاد برگزده اینجوری خودتو انگشت نما میکنی چیه هی قهر قهر مگه بچه دو ساله هستین

عزیزم شاید بهتر باشه بری مشاوره 

ولی من اگه جای شما بودم قهر نمی کردم اولا خوب ناراحتی نداره که یه نفری یه شب وقتشو با دوستاش بگذرونه 

دوم اینکه زیاد ساکت بودن هم خوب نیست گاهی ابراز عشق کن به همسرت و فرزندت 

بداشون دلبری کن نازشونو بکش بچه باید به مادرش وابسته باشه نه مامان بزرگش کم کم وابستگیشو کم کن 

زندگیتو دست خودت بگیر بعد تصمیم بگیر

2706