2733
2734

طبیعیه؟ قبل شام و بعد شام اینجوری شدم

خیلی ترسیدم قرص هیوسین خوردم بهتر شدم

دوتاشونم سفالیک هستن

مث هندونه سفت و گرد شدن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه خیلی شنیدم ک باردارا  اینطوری شدن ـ وای عاشق دوقلو هستم منم این ماه میخوام اقدام کنم دعا کن خدا اگه منو قابل میدونه دوقلو بهم بده ـ یا ی پسر سالم ـ دوقلوهات چین؟😍😍😍

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
طبیعیه خیلی شنیدم ک باردارا  اینطوری شدن ـ وای عاشق دوقلو هستم منم این ماه میخوام اقدام کنم دعا ...

فقط بگم دوقلو خیلییی سختهههه .ایشالا خدا 2قلو بهت بده هم توانشو😍دختر پسرن

سلام عزیزان خانما کسی چله زیارت عاشورا برای حاجت نمیخواد ب نیابت بخونم

هزینشم۱۲۰میگیرم

جز این 

حدیث کسا

بس 

رحمت

انعام

حشر

روش حقشناس

توسل

ونمازقضای میت

ووو

انجام میدم

خیر ببینین هرکی خواست بگه مشکل مالی دارم التماس دعا

2738
شاید😥توروخدا برام دعا کن واقعا خستمو دپ .❤

عزیزم منم دوران بارداریم بینهایت خسته شده بودم . مشکل  تنفس از ماه پنجم پیدا کردم. دوقلوها به کیسه صفرام فشار می‌آوردند ، دردش هلاکم میکرد. بعضی وقتها قل سمت چپم ، مثلا یه روز کامل تکون نمی‌خورد، از ترسم میرفتم نوار قلب می‌گرفتم.بعد میدیدم آقا خوابیده برا خچدش، الان هم همینطوره.‌ بیخیالتر از داداششه.. 

دکتر من ۳۶ هفته ختم بارداری داد. تاریخ زایمانت رو بهت گفته؟

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
عزیزم منم دوران بارداریم بینهایت خسته شده بودم . مشکل  تنفس از ماه پنجم پیدا کردم. دوقلوها به ک ...

ء پس شما هم این تجربه هارو داشتید.وایییی کم آوردم میترسم از زایمان زودرس بچم نمونه

قرص و دارو چی مصرف داشتی؟برا انقباض

28شهریور .اما میدونم دوام نمیارم .تهش 33 یا 34 زایمان کنم

ء پس شما هم این تجربه هارو داشتید.وایییی کم آوردم میترسم از زایمان زودرس بچم نمونه قرص و دارو چی مص ...

بد به دلت راه نده... دکتر من فقط بهم ویتامین و داروهایی که لازمه برا بارداری بهم میداد. من دوران بارداریم رو شهرستان خونه مادرم بودم. یادمه یبار حالم بد شد رفتم پیش یکی از ماماهای معروف که مطب دارن و اون بهم گفت باید سرکلاژ بشی آمپول پرولتون برام نوشت یه سری دارو داد که یادم نیست اسمهاشون رو. زنگ زدم به دکتر گفت استفاده نکن بیا پیش خودم. رفتم کلی دلداریم داد گفت تو هفته تو سرکلاژ خطرناکه .. فکر کنم ۳۰ هفته بودم. آمپول ها رو هم استفاده نکن. فقط برو استراحت و تقویت . خداروشکر مشکل غیر از کیسه صفرا نداشتم. آهان .. اخرای بارداری هم حساسیت به جفت گرفتم که خارش انگشت دست و شکمم بود.

عزیزم اصلا بد به دل خودت راه نده.. درکت میکنم چی میگی فقط تقویت کن خودت رو . استراحت . در حدی که برای دستشویی رفتن بلند بشی. سخته ولی بعدش دسته گلات رو که میبینی یادت می‌ره. بتامتازون رو زدی؟ 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
شاید😥توروخدا برام دعا کن واقعا خستمو دپ .❤

ان‌شاءالله ب سلامتی زایمان کنی.

شاید ن، حتما سردشون شده .برا منم  خیلی پیش امده حتی اگه خودت احساس گرما بکنی.ی حوله گرم کن بزار روشون آروووووووم ماساژ بده باهاشون حرف بزن از گوله شدن درمیان.اصلا نترس کاملا طبیعی هست

انشالله به سلامتی زایمان میکنی 

سلام عزیزم خوبی من چقدر گریه کردم بخاطره دخترت الانم اشک از چشام سرازیره خودم یه مادرم دخترت درچه حاله  

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

انشالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم

انقدر بچه هات شیرینن

همون هفته ی اول تمام سختیاتو فراموش می کنی 

دوقلو خیلی سختی داره

ولی به همون اندازه شیرینه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706