2726
عنوان

دیشب از کارای شوهرم حالم بد شد😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کوچولو حسودیا😍    حالا خواهرشه اومده خونش مهمونی   شمام شاید بد موقع پریدی و ...

نه عزیزم من خودم اگ این رفتارو انجام بدم خودشو میکشه.اگ رفتاراشو میدیدی این خرفو نمیزنی

خدایا شکرت
2728

من دلم برای تو خونه تاجیکان میخونم تو ورژن خیلی ضعیفی از زندگی مامان منو داری مامان من بیچاره که قومم ضالمین هم کاسشن فقط خوب شده چندسالیه کم میانو میرن فقط پولاشونو میتیغن اعصاب خوردیش سالی دوسه باره که میبیننش بقیه رو نقدی حساب میکنن

رفتار همسرتون درست نيست اصلا حق داري كاملا

حالا اگر خواهرش باشه يا برادرش

كلا بايد به شما و بقيه احترام بگذاره فرقي نداره نبايد حرف شمارو قطع كنه ....

اما با اينكه خودتو اذيت كني چيزي درست نميشه

يا با ارامش باهاش صحبت كن

يا اگر فكر ميكني همسرت ادم حساسي هست و ممكنه لج كنه و بدتر كنه ولش كن

به اين فكر كن كه بيشتر اوقاتش رو باخودت ميگذرونه و خواهر و خانوادش رو كمتر ميبينه دلش تنگ ميشه،وقتي ميبينتشون زياده روي ميكنه توي ابراز احساسات

اخه شوهرم همیشه ک خواهرش نیس بامن عالیه رفتارش خواهرشو میبینه انگار من وجود ندارم

بهش گفتی؟بگو من انتظار دارم پیش خونوادت منو تحویل بگیری نه اینکه من بشم اولویت چندمت بگو هرچقد تو به من توجه کنی و احترام بذاری خونوادتم همون قدر احترام میذارن بعدم بگو دوست داری من رفتم کنار خونوادم فقط بااوناباشم تو یه غریبه باشی بینمون

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
حق داری عزیزم چندوقته ازدواج کردید؟ شوهرمن اینجوری بود فقط باحرف زدن درست شد  فقط بایدشوهرت ک ...

چی بهش بگم ک بفهمه یعنی خودش نمیفهمه باید از در میاد تو سلام کنه خودش نمیفهمه باید از زنش بپرسه کمک نمیخای خودش نمیدونه نباید صحبت کسی رو قطع کنه

خدایا شکرت

چرامیگیدحسود یازیادی حساس

قطعا جاش نبودید درکش نمیکنید احترام زن وشوهر بهم بایدجلوی جمع حفظ بشه بعداحترام به بقیه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
رفتار همسرتون درست نيست اصلا حق داري كاملا حالا اگر خواهرش باشه يا برادرش كلا بايد به شما و بقيه ا ...

اخه تو مهمونیاهم ک خواهرش هس منو میزاره کنار میره پیش خواهرش میشینه

خدایا شکرت
بهش گفتی؟بگو من انتظار دارم پیش خونوادت منو تحویل بگیری نه اینکه من بشم اولویت چندمت بگو هرچقد تو به ...

عزیزم این حرفارو چن دفعه تاحالا بهش زدم

خدایا شکرت
چرامیگیدحسود یازیادی حساس قطعا جاش نبودید درکش نمیکنید احترام زن وشوهر بهم بایدجلوی جمع حفظ بشه بعد ...

عزیزم دیشب از شدت ناراحتی غذا نتونستم بخورم اخه رفتاراشو سرسفره دیدم

خدایا شکرت
2706