1345
1363

دیشب خانوادش اینجا بودن از در ک اومد تو دید خواهرش نشسته رفت پیشش ن سلامی ب من کرد ن هیچی تو خونه نشسته بود کنار خواهرش و براش صحبت میکرد حتی ب من یه نگاهم ننداخت سرسفره بین اون همه جمعیت اونطوری ک با محبت ب خواهرش نگاه میکرد ب من نگاه نمیکرد من صحبت میکزدم اون صحبتمو قطع میکرد با خواهرش صحبت میکرد انقدر بااشتیاق و مهریونی صحبت میکرد حسودیم شد حالم گرفته از دیشب

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
همیشه اینطوریه با خواهرش؟ خواهرش راهش دوره؟

ن خواهرش راه دور نیس.اره همیشه همینطوریه

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

از بیرون اومد توی خونه به شما سلام نداد؟؟؟؟

ن حتی نگامم نکرد دویید سمت خواهرش 

1350
خودت رفتارات همیشه با شوهرت خوبه؟

اره همیشه عالیه احترام میزارم با محبتم

حق داری !!! بهش بگو اگه برعکس بود خودت چه رفتاری با من داشتی؟!! 

اخه خیلی رفتارا انجام داد سر سفره نگاش همش ب خواهرش بود سرسفره صحبت میکرد مخاطبشو خواهرش قرار میداد من صحبت میکردم صحبتمو قطع میکرد حتی بهم نگاهم نمیکرد

اخه خیلی رفتارا انجام داد سر سفره نگاش همش ب خواهرش بود سرسفره صحبت میکرد مخاطبشو خواهرش قرار میداد ...

واااااا😐اه سر صبحی حالم گرفته ش یعنی چی اخه؟

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
بیشعوری بد دردیه که اکثر مردا مبتلاشن

اخه شوهرم همیشه ک خواهرش نیس بامن عالیه رفتارش خواهرشو میبینه انگار من وجود ندارم

1226
یه کوچولو حسودیا😍    حالا خواهرشه اومده خونش مهمونی   شمام شاید بد موقع پریدی و ...

نه عزیزم من خودم اگ این رفتارو انجام بدم خودشو میکشه.اگ رفتاراشو میدیدی این خرفو نمیزنی

من دلم برای تو خونه تاجیکان میخونم تو ورژن خیلی ضعیفی از زندگی مامان منو داری مامان من بیچاره که قومم ضالمین هم کاسشن فقط خوب شده چندسالیه کم میانو میرن فقط پولاشونو میتیغن اعصاب خوردیش سالی دوسه باره که میبیننش بقیه رو نقدی حساب میکنن

1364