2703
2553
عنوان

میخوام برم به پدر شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 32 پست
دقیقن😁😁😁😁میگه همش من باید حرف تورو گوش بدم خیلی وقتام گوش نمیده ها 

از دست این مردا دقیقا شوهره منم همینو میگه😂😂منم البته کارخودمو میکنم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم میگه😁بعضی وقتام میگه تو اصن حرفای منو (خیلی ببخشید) گوزتم حساب نمیکنی😅😅😅

🤣🤣🤣🤣

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
وقتی زوری نباشه عمرا سکه بدن الانم که جوری شده اززیرش درمیرن دیگه مهریه سکه خوب نیست باید بگی همون ا ...

🤣😂خیلی خوبه

قبلنا که تو محضر کار میکردم وای یکی بود میگفت قلبمو بزنید بنامش😁خیلی عاشق هم بودن خونه ماشین همه چیشو شرط ضمن عقدش کرد

2720
🤣😂خیلی خوبه قبلنا که تو محضر کار میکردم وای یکی بود میگفت قلبمو بزنید بنامش😁خیلی عاشق هم بودن خو ...

دیگه واقعا بیچاره مامان باباش که اگر مجبور به طلاقش میشد اول خودش میمرد بعدم مامانو باباش!

2714
الان که مردا فقط میگن چشم😐 تاثیر سکه هستشااااا این قلدرارو همینجوری باید کنترل کرد😁

بهتره تشریف ببرید یه سر به دادگاه ها بزنید  می بینید اکثرا  هیچ کس نمی تونه مهرش رو بگیره  (زندانی رو برداشتن)   مرد هم اموالش رو می زنه به اسم کس دیگه و میگه ندارم  >  مهریه ور قسط بندی ش می کنن > پیش قسط رو هم میگه ندارم > براش 4 تا سکه پیش قسط می برن و سه ماه ربعه سکه
تازه اگه 5000 تا سکه هم مهرت باشه 110 تاش رو بیشتر نمی تونی قانونی طلب کنی               متاسفانه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من خودم قبل بارداریم ک‌ارمند اونجا بودم خانوم قانونو برای من توضیح ‌‌ندید که😁🤣

خب   پس  اگه قانون رو می دونید چرا میگید از ترس سکه هاست ؟ !      شما که خودتون می دونید عملا مهریه رو نمیشه گرفت  (مخصوصا با قانون جدید)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
خب   پس  اگه قانون رو می دونید چرا میگید از ترس سکه هاست ؟ !      شما که خو ...

نمیدونم این قانونی که شما میگید مال چند وقته. من ماه پیش پیش دادستان بودم درمورد طلاق حرف میزدیم. چیزایی که شما میگید حالا نمیدونم از کدوم منبع میگید ولی میگفت هنوز کسی نداشته باشه میره زندان. من خودم سکم 114تاست.پرسیدم من که 114تا سکمه 4تاشو ببخشم قانون میبخشه چی. گفت اونا همش فرمالیته س. هرچندتا که مهر باشه مرد موظفه پرداخت کنه چون اون یه تعهده که روز اول میتونست گردن نگیره. قانون دخالتی توش نداره.

نمیدونم این قانونی که شما میگید مال چند وقته. من ماه پیش پیش دادستان بودم درمورد طلاق حرف میزدیم. چی ...

عزیز دل   <>  دادستان نمی تونه  قانون بگذاره یا خلاف دستوری که بهش دادن عمل کنه     >    اگه حکمی بده که خلاف قانون یا خلاف دستوری باشه که بهش دادن >  متشاکی می تونه اعتراض بزنه  >  توی دادگاه رای رو برمی گردونن  >  دادستان نامه میزنن برای چی این حکم رو دادی (یا هرکی_دادیار-بازپرس-قاضی و...)  >  نتونه اشتباهش رو توجیه بکنه  توی پرونده اش ثبت می کنن  و در صورت تکرار عذرش رو می خوان و بیرونش می کنن>میره مشغول وکالت میشه > من چندین نفر رو می شناسم همینجوری شدن (اگر اشتباهش در پرونده مهمی باشه که عذرش رو می خوان_تازه ممکنه دادگاهی هم بشه )
تا قبل از گرونی سکه (که یک میلیون خورده ای بود)  مهریه رو سه ماه یکبار می گرفتن یک الی دو سکه (بستگی به درآمد مرد داشت)  معمولا همون یک سکه رو می گرفتن   گرون که شد    حکم تقسیط مهریه رو سه ماه ربع سکه و نیم سکه می برن (بیشتر همون ربع می برن _ اگر نیم سکه حکم بدن و مرد بره تقاضا بده که نمی تونم بدم > کمش می کنن)                   تازه  فکر می کنی اگه یه خونه داشته باشه و یه ماشین    چی کار می کنن ؟       توقیف می کنن ؟      نه    نمی کنن  >  مرد می تونه یه ماشین و یه خونه داشته باشه و زن نمی تونه توقیفش بکنه      اگر بیشتر داشته باشه (مثلا دو تا خونه یا دوتا ماشین یا بیشتر)  اون وقت واسه اون می تونی حکم توقیف بگیری
یه جورایی وکیل شدیم دیگه برای خودمون   ههههههه       

2706