1345
1341
عنوان

میخوام برم به پدر شوهرم بگم

694 بازدید | 32 پست

پارسال سر مشکلات همسر که سر یک عصبانیت آنی خانواده هامون در جریان قرار گرفتن پدر همسرم به من گفت اگر به شوهرت بگی چشم اونم به دلت راه میاد مردا عاشق چشم گفتنن اگه زندگیتو دوست داری و میخوای ادامه بدی بگو چشم اگر نه که هیچی به طلاق میرسید منم گفتم چشم بابا اگر مشکلات من و همسر با چشم من حل میشه میگم. الان بعد از یک سال جز سواستفاده خانواده شوهر و بدعادت شدن و قلدرتر شدن همسرم چیزی عایدم نشده. وسوسه شدم برم بهش بگم حالا اگه شما دوست دارید زندگی ما ادامه پیدا کنه باید به پسرت یاد بدی که به من بگه چشم من به این نتیجه رسیدم که زنهای دو نسل قبل من این تیپی بودن الان تو این دوره زمونه که همه مردها به دهن زناشون نگاه میکنن چرا من باید عذاب بکشم؟

دقیقا این حرفو مادرشوهرم بمن میگفت که بهش بگو چشم ببین چجور رامت میشه ولی من مطمئنم ررو تر میشه فقططططط

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم

من شوهرم همیشه میگه یبار آرزو بدل موندم یچیزی بگم تو بگی چشم😂😂😂

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
ترس پرداختش زندان نمیندازن باید که بدن🙄

وقتی زوری نباشه عمرا سکه بدن الانم که جوری شده اززیرش درمیرن دیگه مهریه سکه خوب نیست باید بگی همون اول یه چیزی به نامت بزنه😅😅😅

من شوهرم همیشه میگه یبار آرزو بدل موندم یچیزی بگم تو بگی چشم😂😂😂

شوهر منم میگه😁بعضی وقتام میگه تو اصن حرفای منو (خیلی ببخشید) گوزتم حساب نمیکنی😅😅😅

خدا جونم به خاطر همه ی چیزایی که بهم دادی ممنونتم  
1226
دقیقن😁😁😁😁میگه همش من باید حرف تورو گوش بدم خیلی وقتام گوش نمیده ها 

از دست این مردا دقیقا شوهره منم همینو میگه😂😂منم البته کارخودمو میکنم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
شوهر منم میگه😁بعضی وقتام میگه تو اصن حرفای منو (خیلی ببخشید) گوزتم حساب نمیکنی😅😅😅

🤣🤣🤣🤣

وقتی زوری نباشه عمرا سکه بدن الانم که جوری شده اززیرش درمیرن دیگه مهریه سکه خوب نیست باید بگی همون ا ...

🤣😂خیلی خوبه

قبلنا که تو محضر کار میکردم وای یکی بود میگفت قلبمو بزنید بنامش😁خیلی عاشق هم بودن خونه ماشین همه چیشو شرط ضمن عقدش کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364