2737
2734
عنوان

زندگی برام تکراری شده:((

119 بازدید | 10 پست

خانوما چند وقتی هس وقتی غروب میشه احساس میکنم دنیا میخواد تموم شه و همش احساس دلتنگی و ناراحتی میکنم احساس میکنم همه روزام قابل پیش بینیه و دارم بزور زندگی میکنم احساس میکنم تو دنیا تنها شدم و دیگه هیجانی برای زندگی کردن ندارم اخه مگه میشه ادم از زندگی خسته شه.حس میکنم من فقط دروز اینکارارو میکنم س وعده غذا میخورمو میخوابم مثله ی مرده متحرک دلیلش چیه؟؟شما میتونید راهنمایی کنید؟؟؟

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

منم دقیقا

عزیزم علایم افسردگیه اگه حاد شه آدمو میکشه

من تصمیم دارم شنبه برم باشگاه ایروبیک بنویسم فعلا

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوریم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2728
انگیزه نداری تو زندگیت اگ هدف داشته باشی در طول روز بخاطر هدفات میجنگی اونوقت ن غروب برات آزار دهنده ...

من بخاطر هدفم هی درحال تلاشم اما از بس شکست خوردم دیگه واقعا حالم بده هرچی دوست بود ترکم کرده،فکرکنم افسردگی باشه

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
دقیقا منم همین مدلیم تازه من بدبخت تو این شهر مزخرف غریبم هستم دارم دیونه میشم فقط

چ شهری هستی عزیزم؟ منم غریبم و تنها

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738
اراکم عزیزم

من تهران، گفتم اگر نزدیک باشیم باهم دوست شیم😞😕

پس تنها نیستم لاقل مرسی از کامنتاتون