2737
2734
عنوان

چرا من هیچ دوستی ندارم😖

4761 بازدید | 64 پست

نمیدونم چرا نمیشه باکسی دوست صمیمی شم...نمیدونم اخلاقم مشکلی داره...طرز حرف زدنم...یااینکه خیلی سادم...نمیفهمم واقعا

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شایدم مغروری مردم میترسن بیان نزدیک ..ضایع بشن 

یا اونا رو درحدخودت ندونی🤗

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
والا هر کی به ما نزدیک شد یه نیت شومی داشت کسی واسه خودم باهام دوست نشد شاید فقط یه نفر بود که اون ...

دلم میخواد تو این شهر غریب حداقل یه دوست داشتم باهاش میرفتم بیرون خسته شدم از تنهایی...نمیدونم چجوری دوست پیداکنم

ناراحت نباش منم هیچ دوستی ندارم ی دونه داشتم ک الان چن وقته باهام قهره    

بعد دوستای دوران دبیرستانم دیگه باکسی صمییمی نشدم الان ۲۱سالمه.دلم میخواد تو این غربت ی دوس داشتم همدمم بود 

دلم میخواد تو این شهر غریب حداقل یه دوست داشتم باهاش میرفتم بیرون خسته شدم از تنهایی...نمیدونم چجوری ...

اگه دانشجویی از دوستای دانشگاه 

میتونی بری باشگاه و کلاس زبان دوست پیدا کنی

بچه های کلاس زبان ما خیلی پایه اند با هم گردش و تفریح و پاساژ گردی هم میریم کافه و رستوران 

دانشگاه رو دیگه با هم زیاد صمیمی نیستم ولی با اونا هم خیلی رفت و اومد داشتم خونه هم میرفتیم و سینما و مسافرت و رستوران و عروسی هم 

2706