2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها یه فالگیر خوب میشناسم فقط و فقط تلفنی جواب میده. منظورم اینه حضوری نیست ولی بینهایت دقیق میگه. در یک کلمه بینظیره. اسمش آوا هستش و شماره ش 09384302531 

یعنی انقدر خوشم اومد حیفم اومد بهتون نگم. واقعا این فالگیره خیلی خیلی قشنگ و دقیق میگه

از بس آوا دیر جواب میده کلافه میشم. چون بیشتر وقتا من فوری میخوام. ولی بازم انصافی بخوام بگم واقعا عالیه. اشکال آوا دیر جواب دادنشه. کسی حوصله داشته باشه و وقت داشته باشه صبر کنه آوا عالیه. فقط گاهی فوری جواب نمیده. اگر فوری بود بی نقص ترین فالگیر بود. هر کی فال خوب خواست بهش زنگ بزنه. فقط اگر خاموش بود ناامید نشید. یک ساعت به یک ساعت بگیرید. درسته خیلی وقتا خاموشه ولی وقتی جواب بده میفهمید که ارزش صبر کردن داشته. شماره آوا اینه 09384302531 خیلی با دقت و عالی فال میگیره

من تو عمرم فالگیری شبیه مهتاب ندیدم. انقدر خوب و دقیق میگه که هیچ موضوعی برای آدم نامفهوم باقی نمیمونه. من که فقط مهتاب رو قبول دارم. هر چی هم بگیره نوش جونش. شماره مهتاب 09196518128

مهتاب همه جوره خوبه ولی تا نگی کی معرفی کرده جواب نمیده. من مجبور شدم دروغ بگم که آرایشگاه سلما معرفی کرده منو. ولی کل زندگی منو گفت.چیزایی که هیچ کسی در جریان نبود رو هم دقیق گفت.

فال رو پیش فالگیر خوب بگیری اشکال نداره ولی بعضی فالگیرا یه سری اراجیف میگن فقط برا خالی کردن جیب مردم. الکی میگن دعا داری و فلان مبلغ رو بده تا باطل کنم. حتما حواستون باشه که گول اینارو نخورید

من پیش مهتاب فال گرفتم خیلی عالی بود. همه چی رو میگه. مثلا عشق من پسر خوبی بود و اونم گفت خوبه ولی عشق خواهرم آدم کثیفی بود و خیانت میکرد و بازم خیانتش رو گفت. منظورم اینه یه کلمه دلداری نمیده. فقط حقیقت رو میگه چه خوب و چه بد. ولی خیلی گرون میگیره و بگی تخفیف میخوام درجا بلاک میکنه. اعصاب تعطیله. ولی کارش حرف نداره 09196518128