2726
عنوان

مامانایی که دو قلو دارین میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 66 پست
وای خیلی سخته من یکیشو دارم تازه فضول هم نیست  زبون بازه خیلی جواب میده با اینکه جوابای بانمکی ...

خیلی سخته خیلی این دوتا اگه هرکدوم تنها باشن ارومن ولی وقتی جفتشون هستن محشر به پا میکنن مثلا دستشونو میکنن تو چشم همدیگه 

سلام عزیزم این چیزا ربطی به یکی یا دوتا بودن نداره بخاطر حس لجاجت و بیش فعالیشونه اول اینکه هرچی می ...

عزیزم خیلی تاثییر داره دوتا بودن من میدونم .شما حتما تجربشو نداری

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته خیلی این دوتا اگه هرکدوم تنها باشن ارومن ولی وقتی جفتشون هستن محشر به پا میکنن مثلا دستشون ...

من پسرم لج ک میکنه موهای دخترمو میکشه یا گازش میگیره خستم کرده

بگو به درک اگه دیدی دارن گوشتتو میخورن بازم بگو به درکککک✌
2728
خیلی سخته خیلی این دوتا اگه هرکدوم تنها باشن ارومن ولی وقتی جفتشون هستن محشر به پا میکنن مثلا دستشون ...

چ بامزه😂

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️

وااااای چه کار خطر ناکی تورو خدا مواظبشو ن باش 

پسر عمم دوقلو داره تا 6 سالگی یکیو مامان خانمش نگه می‌داشت یکیو خودشون چون می‌ترسید کار خطر ناک انجام بدن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
سلام عزیزم این چیزا ربطی به یکی یا دوتا بودن نداره بخاطر حس لجاجت و بیش فعالیشونه اول اینکه هرچی می ...

وای من خودم چندین واحد روانشناسی تربیتی تو دانشگاه گذروندم خیلی مطالعه میکنم از روش جایزه خیلی استفاده میکنم ولی هنوز یه موضوع تموم نشده ی چیز جدید شروع میشه دیگه مغزم از کار افتاده از بس حرص میخورم همه ش قلبم درد میکنه

چیکار میکنی؟ من دیگه حریفشون نیستم بسکه اذیت میکنن 

بعضی روزا زنگ میزنم پدرشوهرم بیاد پسرمو ببره خونشون دخترم ارومه و حرف گوش کن 

بگو به درک اگه دیدی دارن گوشتتو میخورن بازم بگو به درکککک✌
2706