2726
عنوان

شوهر خبرچین وبچه ننه

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راضی از زندگیت؟ این شوهرت خوبه؟

آره خداروشکر خب هرکس یه بدیهایی داره هیچکس کامل نیس ولی خیلی بهتر از زندگی قبلمه.من راضیم

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

درس میشه.ولی باید ببینی از کدوم ملات. یا از اوناست که اگه وقتی دوست داره و خیلی براش عزیزی و ....بهش بگی با این کارت من داغون میشم و خیلی خیلی ناراحت درس میشه.

یا از اوناست که برعکسه.اتفاقا اگه بدونم نقطه حساسه توه و بدتر میکنه باید خودتو بزنی به بی عاری.به هرکس میخواد بگه.برات مهم نباشه.

مال منم همین بود دو سه بار به مادرش گفت بعد بهش با زبون خوش گفتم خیلی ناراحت میشم و....مادرت داره سوا ستاده میکنه هرررچی گفتم به گوشش نرفت تازه بدتر میکرد.چیزی میشد میگفت به مامانم میگم آبروت بره.خودم و زدم به بی عاری گفتم به درک.دیگه حتی مادرتم توجیه نمیکنم و برام مهم نیست.چند بار به مامانش گفت.حتی حرفای که پشت مامانش زده بودم.منم هیچی نگفتم. نه به خودش نه مامانش.حتی حرصم و نشون ندادم.رفتم گشتم و خوردم و خابیدم. الان درس شده

خدایا ناامیدم نزار
2728
درس میشه.ولی باید ببینی از کدوم ملات. یا از اوناست که اگه وقتی دوست داره و خیلی براش عزیزی و ....بهش ...

من تهدیدش میکنم  کمی میترسه نمیگه بالعکس همسر شماس. ولی وقتی بیخیال باشم  نعرشو بدجور میکشه حتی جلو جاریامم کنفم میکنه واس همین وقتی میگمش من تحمل ندارم و قطعا ی باردیگ تکرارکنی جدامیشم کمی ترس میگیره و نمیگه ولی چه فایده دوباره یادش میره و روز از نو وروزی از نو. واس همین میخام ازش جداشم دیگ چون علاوه بر خبرچین بودنش ادم عصبی مزاجم هست که تو خیابونم نعره میکشه و هیچ براش مهم نیس کجاس حتی توعروسی میرم باهاش همینطوره.