2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرم نمیگه اما داداشم خیلی زود دعواشونو به مامانم میگه. منم چند بار غر زدم به مامانم گفتم بزن دهنش دیگه نیاد بگه اونم میگه بچمه دلم براش میسوزه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
خدا صبرت بده.من یه بار تو عقد کردگی متوجه همین موضوع شدم جدا شدم

دقیقا منم تو نامزدی بخاطر دخالت های خانوادش جدا شدیم البته من راضی به جدایی نبودم ولی خانوادش میگفتن من قراره ازشون جداش کنم.واقعا خیلی وقتا میگم خوب شد ولی بعضی وقتام میگم نکنه اشتباه از من بوده و میتونستم درستش کنم

خدا صبرت بده.من یه بار تو عقد کردگی متوجه همین موضوع شدم جدا شدم

منم عقدم  تا دعوامون میشه بس که عصبی وپرخاشگره نعره میکشه کل خانوادش باخبرمیشن ی جوری که رسوام کرده تو خونشون   اون حتی نعرشم وسط خیابون میکشه چه برسه به  خونشون 

آفرین به تو خواهر فهمیده و باشعور

تچکر😎😋

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
منم عقدم  تا دعوامون میشه بس که عصبی وپرخاشگره نعره میکشه کل خانوادش باخبرمیشن ی جوری که رسوام ...

من نمیخوام تشویقت کنم به طلاق شاید شما تحملت بیشتر باشه ولی برای من غیرقابل تحمل بود و با اینکه ۱سال و نیم عقد بودم جدا شدم.همش خداروشکر میکنم

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2706