2737
2734

امشب رفتم ورزش پیاده روی وقتی اومدم بدتر شدم،،شربت آبلیمو خوردم با آب فراووون ولی بهتر نشدم،،چیکار کنم ،،ادرار م قطره قطره ست،

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

خودتو ببند ب آب درست میش

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خیلی بده باید ازمایش بدی نوع میکروب معلوم شه قرص بده برو دکترزنان

خدایا اون چیزی که قبلاً میگفتم نه 😞الان برای اتفاق افتادنش لحظه شماری میکنم🙂 خودت جورش کن بهم بچسبه🤲
2738

من رفتم دکتر قرصایی ک دکتر قبلی داده بود رو نشونش دادم گف خیلی قوی ان سرخود نباید مصرف بشه مخصوصا زمان حاملگی و شیردهی مصرفم میکنی ۳ تا ۵ روز بیشتر نشه😞

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

عزیزم من سالهاست به این درد مبتلا هستم 

باید سعی کنی و هواست باشه همیشه که ادرارت رو زیاد نگه نداری 

بعدشم تا میتونی آب بخور 

الان اگه پونه کوهی داری تو خونه عالیه برو دم کن با نبات بخور نبات هم نبود خالی بخور بعد صبح زود هم یه لیوان دیگه بخور خوب میشی 

قرص مترونیدازول هم از داروخونه بگیر بخور با با قرص فنازومکس بخور همونا که ادرار رو نارنجی میکنه 

پونه هم یادت تره بخور چند بار در روز عالیه 

سلام چایی بانبات بخور وبعدشم نوار بهداشتی بزار گرم میشه تکرر ادرارت خوب میشه

چای نبات بدتر میشم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
پایین چه ربطی به بالا داره شربت آبلیمو رو نمیفهمم،،شما باید آنتی بیوتیک بهوری،توی بتادین بشینی،کرم و ...

وای نه نشستن تو بتادین اصلا خوب نیست 

بعدشم کرم واژینال برای واژن و رحم  هست 

ایشون مشکل ادرار دارن ربطی به رحم و کرم واژینال نداره 

عفونت رحم در سنین جوانی خیلی شایع هست همه خانم ها دچارش میشن 

فقط باید تا میتونه آب بخوره 

شربت آبلیمو هم چون آبلیمو برای عفونت خوبه خورده 

2706