2726
عنوان

یعنی جاریم ناراحت شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش نمیگفتی منم باردارم خانواده شوهرم پسر دوستن بچه م دختره جاریمم باردار شده هنوز جنسیت مشخص نیست چون بچه ی ما دختره هی میگه من پسر میارم که دهنشونو ببندن مدام با برادرشوهرم تو سرمون میزنن که بچه ی شما دختره مال ما پسر میشه 

ممکنه ‌. میتونی یه پیام بدی با مهربانی براش توضیح بدی منظوری نداشتی و خدا کنه بچه عاقبت به خیر بشه وگرنه دختر و پسر فرقی نداره و ما خودمونم دختر بودیم دیگه . از این حرفا 

انجام کار درست هیچ وقت اشتباه نیس !
2728
ممکنه ‌. میتونی یه پیام بدی با مهربانی براش توضیح بدی منظوری نداشتی و خدا کنه بچه عاقبت به خیر بشه و ...

من همیشه بهش میگم که دختراش رو خیلی دوست دارم‌و واقعا شیرینن...حتی تو رفتارمم نشون میدم‌علاقمو

تو حرف بدی نزدی ولی باید پیش اون رعایت کنی مثلا بهتر بود میگفتی من اهمیت‌نمیدم به حرف دیگران . یا اینکه واقعا دختر یه چیز دیگست .. خلاصه از این به بعدم فرصت جبران هست طوری پیشش وانمود نکنید که از داشتن پسر خیلی خوشحال و خوشبختین 

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
کاش نمیگفتی منم باردارم خانواده شوهرم پسر دوستن بچه م دختره جاریمم باردار شده هنوز جنسیت مشخص نیست چ ...

وای مگه هنوزم از این ادمای گری گوری پیدا میشه ؟؟چقدر بدبختن 

شما واقعا خوشبختی که داری دختر دار میشین شوهر من همیشه تو رویاهاش میگه دختر میخام اسمم براش انتخاب کرده 😄

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
کاش نمیگفتی منم باردارم خانواده شوهرم پسر دوستن بچه م پسره جاریمم باردار شده هنوز جنسیت مشخص نیست چو ...

بالاخره بچت دختره یا پسر؟؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

بي فرهنگ بازيا چيه!!😐

باورم نميشه موضوع بحث جمعي اينچيزا باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706