1608
1609
عنوان

یعنی جاریم ناراحت شده؟

829 بازدید | 55 پست

چند روز پیش با یکی از جاریام خونه یکی دیگه از جاریام بودیم .اونیکه میزبان بود دوتا دختر داره...جاری دیگم یه دختر و یه پسر...منم تو راهیم پسره....بحث بچه شد...میزبان‌گفت مادرشوهرمون‌خیلی پسر دوسته و هرکی دختردار میشه خوشحال نمیشه و قیافش یجوری میشه....منم گفتم اتفاقا من به همین علت دوست داشتم بچم پسر باشه که هی نگن یکی دیگه بیار یه پسر بیار و ازین حرفا....حالا امروز پروفایل جاریم‌رو دیدم که نوشته دخترم جوری بزرگت کنم که نگی کاشکی پسر بودم...یعنی از حرف من ناراحت شده؟

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

مادرشوهرت میتونس دهنشو ببنده ...شاید بخاطر همین رفتارشه ک بهش میگن مادرشوعررررر

خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
8

من آرزو دارم دختر دار بشم

چون پدر و مادرای ما ب پسراشون خیلی بها دادن و زمان من خیلی فرق گذاشتن و هرچی خواست دراختیارش گذاشتن

ولی  اخر سر همون دخترشون ک ارزوی پسر شدنشو میکردن نگهذاریشون کرد تا پای جون

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)
1403

کاش نمیگفتی منم باردارم خانواده شوهرم پسر دوستن بچه م دختره جاریمم باردار شده هنوز جنسیت مشخص نیست چون بچه ی ما دختره هی میگه من پسر میارم که دهنشونو ببندن مدام با برادرشوهرم تو سرمون میزنن که بچه ی شما دختره مال ما پسر میشه 

ممکنه ‌. میتونی یه پیام بدی با مهربانی براش توضیح بدی منظوری نداشتی و خدا کنه بچه عاقبت به خیر بشه وگرنه دختر و پسر فرقی نداره و ما خودمونم دختر بودیم دیگه . از این حرفا 

1611