2726

مثلا درچه حد هستند؟ توخیابون دعوا راه میندازن؟ تودعوا فحش میدن وقتی عصبانی میشن بزاشون مهمه که توچه موقعیتی هستند یاهرجا بود چه خونه فک وفامیل چه توخیابون چه توخونه دادوفحششون میدن؟ همچین ادما  اصلا قابل زندگی کردن باهاشون هست یانه؟

من خودم پرخاشگرم🤪

همچین ادمی اصلا اصلا برا زندگی مناسب نیست دوست من الان داره طلاق میگیره شوهرش چله

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

من همسرم فوق العاده عصبیه. یک زمانی خیلی تلاش میکردم برای بهبود اخلاقش اما الان دیگه کلا سکوتم و آتو دستش نمیدم.آره اگر عصبانی شه اصلا متوجه موقعیت مکان و زمان خودش نیست

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من خیلی عصبی و پرخاشگر شده یکی دو ساله عادت نداره فحش بده ولی هرچی میگم زود عصبی میشه انگار بی حال ح صله نداره اکثر اوقات از معدشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706