2737
2739

اولین سفر بعد از عقدمه من دوست ندارم خانواده باشن میخوام باشوهرم تنها باشم با خانواده ها نمیتونیم تو یه اتاق باشیم شوهرم همش میگه خانواده داداش بزرگترش اصلا باخانوادش نیست به حرف نزنشه این برعکسه خانوما چیکار کنم من دوست دارم اولین سفرمون دوتایی باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😂😂😂

هنوز زیر سقف نرفته منت مریض داری و بی پولی سرش میذاری؟

خدایاااا

من بعد ۸سال یادم نمیاد منتی گذاشته باشم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

حق داری که دوست داری دوتایی باشید ولی حالا که حرفی زده شده که با هم برید به نظرم فاجعه پیش نمیاد که انقدر حساس شدی.

خب بگو اشکال نداره ولی یه سفر دوتایی بریم به زودی 

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
حق داری که دوست داری دوتایی باشید ولی حالا که حرفی زده شده که با هم برید به نظرم فاجعه پیش نمیاد که ...

دوسال دوست بودیم ۶ ماه عقد بخدا دلم میخواد یجا تنها برم همش خانواده بریدم بغض داره خفم میکنه میخوام اولین سفرمون مشهد باشه دوتایی بریم 

2706