2726
عنوان

خونه دارا میشه کمکم کنید

142 بازدید | 12 پست

امروز متوجه شدم مورچه های خیلییی ریز قعوه ایی رنگ تو خونمه من فوق‌العاده وسواس دارم نمیزارم جایی چرب بشه یا آشغال بیفته 

نمیدونم چطور اومدن

چیکار کنم از دستشون خلاص شم ؟

خونه مام ی هفته میشه سرو کلشون پیدا شده 😕

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااای این مورچه ها بیچاره میکنن آدمو خیلی علاقه به نون دارن  از هرطرف بیرونشون کنی از یه ط ...

نمیدونی با این شکم چطور هر روز همه جارو دستمال میکشم خونم برق میزنه نمیدونی دارم چه حرصی میخورم

نمیدونی با این شکم چطور هر روز همه جارو دستمال میکشم خونم برق میزنه نمیدونی دارم چه حرصی میخورم

فک کن ما اومدیم خونه جدید نوساز اینا سروکله شون پیدا شد 

این قد عصبیم میکردن کلافه شده بود

خونه ماهم نوسازه باور کن تو این ۲ روز پیداشون شده نمیفهمم  چطوری اومدن

یه اسپری حشره کش هست نابودشون میکنه 

من دوبار خریدم دیگه هرچی گشتم نداشتن 

حواست به نون وبیسکویت واین جور چیزا باشه 

سریع بو میکشن میرن سراغشون 

چندبار حواسمون نبود نون مورچه ای خوردیم😬

ریز هستن نشون نمیدن

یه اسپری حشره کش هست نابودشون میکنه  من دوبار خریدم دیگه هرچی گشتم نداشتن  حواست به ن ...

ممنون برم بپرسم ببینم چی خوبه احساس خارش داره بدنم همش فک میکنم اگه دراز بکشم پر بدنم میشن

ممنون برم بپرسم ببینم چی خوبه احساس خارش داره بدنم همش فک میکنم اگه دراز بکشم پر بدنم میشن

نه حالا کاری باهات ندارن نترس 

رفتم دیدم اسم حشره کش سوسک کش مهان بدون بو هست درش زرد هست خود قوطی بنفش 

اگه بتونی پیداش کنی خییلی خوبه