2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مطمعن باش دروغه مواظب باش پول براشون نفرستی که بعدش بلاک میشی 

وااقعا 😕دنبال کار توی خونه هستم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم ی مورد دیگه هم دیدم ولی اینطوری ک میگین کلاهبرداریه پس باید بخیال شم 

زندگیمممم دخترم و همسرم  
همسرم میگه اینا الکیه  

منم همینو پیداکرده بودم پیام دادم خبری نشد.ولی یکی عین همین تو شیپور بود.بسته بندی لباس واسه بیمارستانها.پیام دادم شماره حساب فرستاد ۱۳۰۰۰ تومن ریختم دیگه به کل خاموش کرد خطشو.اکثرا کلاهبرداری ان.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اگه بهش اعتمادنکنی ضرر نمیکنی 

ولی اگه بهش اعتماد کنی ریسکش بالاهست چون ممکنه کلاهبردار باشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
منم همینو پیداکرده بودم پیام دادم خبری نشد.ولی یکی عین همین تو شیپور بود.بسته بندی لباس واسه بیمارست ...

وایی واقعا همسرم میگه دیگه بسته بندی های خونگی وجود نداره حالا کارخونه ها خودشون ی بخش واسه این کارا دارن

زندگیمممم دخترم و همسرم  
وااقعا 😕دنبال کار توی خونه هستم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم ی مورد دیگه هم دیدم ولی اینطوری ک میگین ...

منم یه مدت دنبال کارتوخونه بودم ولی نتونستم اعتماد کنم همشون یه جور کلاهبرداری بود

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
وایی واقعا همسرم میگه دیگه بسته بندی های خونگی وجود نداره حالا کارخونه ها خودشون ی بخش واسه این کارا ...

بله.منکه گول خوردم حالا خودت میدونی🙃۱۳ تومن ازم گرفت و جیم زد.مبلغو کم میگن که کسی واسه این مبلغ نره شکایت کنه.میدونی چندصدنفرمثل من و شما تو دانشون میوفتن؟میدونی چه مبلغی به جیب میزنن؟☹

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی